امباپه- رئال‌مادرید؛ به این انتقال شک نکنید

به نظر می رسد که باید انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید را در تابستان پیش رو قطعی تلقی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی نیز برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن ارائه داده اما نهایتا PSG کوتاه نیامد تا انتقال او به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد. 

در واقع پاری سن ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید کند اما همانطور که انتظار می رفت او تا به اینجا نیز هیچ تمایلی به ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. البته امباپه چندی پیش در مصاحبه خود تاکید کرد که تنها روی موفقیت پاری سن ژرمن در این فصل تمرکز کرده و در ژانویه راهی رئال نخواهد شد اما در عین حال هیچ چراغ سبزی نیز برای تمدید با تیم فرانسوی نشان نداد.

با این حال طی روزهای گذشته برخی منابع فرانسوی مدعی شدند که باشگاه پاری‌سن ژرمن به شکل قابل توجهی به تمدید قرارداد با ستاره فرانسوی امیدوار شده و اصلا بعید نیست که او به طور کوتاه مدت در این تیم ماندگار شود. با این وجود اکنون ESPN گزارشی در این باره منتشر و هرگونه شایعه تمدید قرارداد احتمالی امباپه با پی اس جی را رد کرده است. این منبع مدعی شده که کارهای انتقال امباپه به سانتیاگو برنابئو تقریبا نهایی شده و در پایان فصل به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید