گرانیت ژاکا متنبه شد+ عکس

گرانیت ژاکا پس از معذرت‌خواهی بابت رفتار زشت خود در دیدار برابر کریستال پالاس بار دیگر از اینستاگرام استفاده کرد تا نشان دهد متنبه شده و برای جبران مافات سخت در حال تلاش است....

به گزارش مدال، «گرانیت ژاکا» کاپیتان آرسنال هنگام تعویض برابر کریستال پالاس مورد انتقاد هواداران قرار گرفت اما واکنش او به این انتقادات، در آوردن پیراهن و توهین به هواداران بود. ژاکا اما پنجشنبه در اینستاگرام بابت رفتار زشت آن روز خود عذرخواهی کرد تا بتواند تاحدی خود را از زیر فشار خارج کند. البته «اونای امری» او را از فهرست آرسنال برای دیدار برابر ولور همپتون کنار گذاشت تا به نوعی هافبک سوئیسی را تنبیه کند.

با این وجود گرانیت به تمرینات خود ادامه داد و تصویری از خود در اینستاگرام در حال تمرین در باشگاه با متن «ما به کار سخت ادامه خواهیم داد» منتشر کرد تا نشان دهد متنبه شده و به دنبال جبران مافات است.

ژاکا از ابتدای فصل با عملکردهای نامناسبش مورد انتقاد هواداران بود و با انتخاب به عنوان کاپیتان نخست توپچی‌های لندن، تنش‌هایش با هواداران بالاتر گرفت. گرانیت ژاکا از تهدید خودش، همسر و دخترش توسط برخی هواداران خبر داد اما به نظر تصمیم گرفته با تلاش بیشتر رابطه محترمانه‌ای باز هم با هواداران تیمش برقرار کند.

بیشتر بخوانید:

آرسنال 1 - 1 ولورهمپتون/ ناکامی ادامه‌دار شاگردان امری

تگ ها


گرانیت ژاکا آرسنال توپچی‌های لندن لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان ژاکا گرانیت ژاکا آرسنال لیگ برتر فوتبال