نریمان‌ جهان: قرار نیست از استقلال و یامگا بترسیم

مهاجم باتجربه تراکتور مدعی است این تیم در ادامه قادر خواهد بود با کسب نتایج بهتر، خاطره تلخ شکست پرگل در هفته اول را پاک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سامان نریمان جهان موفق شد در جدال با صنعت نفت آبادان زننده یکی از گل‌های تیمش لقب گیرد تا آنها بعد از شکست ۴گله مقابل گل گهرسیرجان اینبار به یک برد ارزشمند خانگی دست یابند.

نریمان جهان درباره برتری تیمش مقابل صنعت نفت آبادان می‌گوید: خدا را شکر که مزد زحماتمان را مقابل صنعت نفت گرفتیم و قدرت و توانایی تراکتور را به لیگ نشان دادیم. بعد از شکست سنگین هفته قبل نیاز به چنین بردی داشتیم و خوشحالم که آن را به دست آوردیم. سه گل در این بازی زدیم و سه - چهار گل هم نزدیم و می‌توانستیم با اختلاف بیشتری پیروز شویم.

وی ادامه داد: این نتیجه نشان داد که سطح واقعی تراکتور کجاست و تراکتور واقعی این است نه آن تیمی که هفته قبل چهار گل از گل‌گهر دریافت کرد. همه می‌دانند در چه وضعیتی به مصاف گل‌گهر رفتیم و بازیکنان جدیدمان را در اختیار نداشتیم و نفراتی را در پست غیر تخصصی به کار گرفتیم. هادی محمدی هم مصدوم بود و آقای کریمی مجبور شد از بازیکنان ۱۸ ساله که سابقه لیگ برتر نداشتند استفاده کند.

گلزن تراکتور با اشاره به برتری تیمش در این جدال سخت گفت: خدا را شکر با این پیروزی تفاضل‌مان را صفر کردیم و با سه امتیازی که گرفتیم به نوعی به جدول برگشتیم و از این به بعد دیگر چهره واقعی تراکتور را به هواداران نشان می‌دهیم‌. هفته قبل وقتی آن شکست سنگین را خوردیم هواداران به ما اعتراضی نداشتند چرا که طرفداران تراکتور فوتبال را خوب می‌فهمند و متوجه هستند که در چه شرایطی بودیم و این برد را هم تقدیم آنها می‌کنیم. 

نریمان جهان در مورد کیفیت فنی صنعت نفت توضیح داد: صنعت نفت تیم خوبی است و اصلاً نباید برد ما را به ضعف تیم حریف نسبت داد و از این به بعد صنعت نفت را مقابل تیم‌های دیگر هم خواهید دید که چه تیم خوبی هستند و نتایج خوبی در ادامه کسب می‌کنند.

وی در مورد بازگشت زنوزی به ایران گفت: بازگشت ایشان در همین مدت کوتاه اثرش را نشان داد و خیلی از مشکلات باشگاه برطرف شد و مابقی هم به زودی برطرف خواهد شد. قول داده‌اند که به زودی بخشی از پرداختی بازیکنان هم انجام خواهد شد و من از زحمات ایشان ممنونم.

نریمان جهان در مورد بازی هفته بعد تراکتور با استقلال هم اینطور گفت: استقلال تیم خوب و قابل احترامی است ولی ما نشان دادیم چه قابلیت‌هایی داریم و بدون توجه به نام حریف از این به بعد در هر بازی برای برد به زمین می‌رویم و مقابل استقلال هم می‌رویم تا سه امتیاز را کسب کنیم و با دست پر از تهران برگردیم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در مورد درخشش یامگا، بازیکن خارجی استقلال و اینکه آیا از‌ او ترسی دارند یا نه، گفت: هر تیمی به هر حال بازیکنانی در ترکیبش دارد که تعیین کننده هستند و استقلال هم بازیکن جدید اضافه کرده است ولی اگر قرار است به خاطر زدن دو گل از کسی ترسید ما از مهاجم استقلال ترسی نداریم. در این بازی پیمان بابایی مهاجم ما هم دو گل زد و به نظرم اگر اینطور است استقلالی ها باید از او بترسند.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران استقلال Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال