موقعیت عجیب تیم آلمانی با سیزده شکست

تیم قعرنشین جدول بوندسلیگا آماری عجیب را در ۱۴ بازی ابتدایی فصل به نام خود ثبت کرده، تیمی که در ابتدای فصل جدید به سطح اول فوتبال آلمان صعود کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته چهاردهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان روز گذشته در شرایطی پیگیری شد که پرگل‌ترین بازی بایر لورکوزن سوم جدولی توانست در دیداری خانگی جشنواره گل به راه بیندازد و حریف قعرنشین خود را با نتیجه ۷-۱ گلباران کرد تا گروترفورث شکستی دیگر را در رقابت‌های بوندسلیگا ۲۰۲۱-۲۰۲۲ تجربه کند.

تیمی که برای نخستین‌بار از بوندسلیگای ۲ به سطح اول فوتبال آلمان صعود کرده اما عملکردی عجیب و دور از انتظار را به نام خود به ثبت رسانده است؛ آن‌ها از ۱۴ مسابقه ابتدایی این فصل بوندسلیگا تنها ۱ امتیاز به دست آورده و در ۱۳ بازی تن به شکست داده‌اند!

دریافت ۴۶ گل باعث شده تا این تیم به لحاظ دفاعی، ضعیف‌ترین تیم در میان ۵ لیگ معتبر اروپایی جهان قلمداد شود؛ آن‌ها در جام حذفی در دور اول مقابل حریفی از دسته چهارم رقابت‌ها مغلوب شدند و اولین تیم تاریخ بوندسلیگا هستند که در ۱۲ بازی متوالی مغلوب رقبایش شده است.

آمار و ارقام عجیبی که گروترفورث را به عنوان نزدیک‌ترین تیم به سقوط به بوندسلیگا ۲ تبدیل کرده و به نظر می‌رسد شاگردان استفان لیتل اگر معجزه‌ای در روند نتیجه‌گیری‌شان صورت نگیرد، به شکلی آسانسوری و زودهنگام مجدداً مسافر سطح دوم فوتبال آلمان می‌شوند.

تگ ها


گریترفورت فوتبال جهان Bundesliga فوتبال