ایمانی: هرگز با کمالوند و نظمی کار نمی‌کنم

اکبر ایمانی هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز تاکید کرد که حتی حاضر نیست با فراز کمالوند و جمشید نظمی، یک قدم هم راه برود....

به گزارش ورزش سه، اکبر ایمانی روز گذشته با منتشر کردن یک استوری از حل مشکلاتش با تراکتور خبر داد، هر چند که بعد از گذشته ۲۴ ساعت، او توضیحاتی تکمیلی در مورد این استوری داد. ایمانی در خصوص این موضوع گفت: برخی از این استوری برداشت دیگری داشتند  ولی من نوشته بودم که با مالک محترم و عوامل صحبت کردم و هیچ‌وقت نگفتم که با مدیرعامل یا سرمربی صحبت کردم. خیلی‌ها متوجه منظورم نشدند ولی من نوشتم که با مالک محترم و عوامل حرف زدم که به من گفتند مشکلات باشگاه حل می‌شود و شما در تمرینات حاضر می‌شوید.

ایمانی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌خواهد در تمرینات حاضر شود، تاکید کرد: من با افرادی که صدایم را در یک جلسه خصوصی ضبط کردند، هرگز حاضر نیستم کار کنم و حتی با سرمربی و مدیرعامل فعلی یک قدم هم راه نخواهم رفت. من شنیده‌ام که آنها همچنان در تیم هستند و اگر باشند من در تمرینات حاضر نخواهم شد و حاضر نیستم یک قدم هم با آنها راه بروم. این آقایان آگاهانه دنبال تخریب من بودند  و البته می‌خواهند تراکتور را هم نابود کنند. من هدف این آقایان را می‌دانم و سر حرفم هستم. هیچ‌جای دنیا چنین اتفاقی را نمی‌بینید که در یک باشگاه صدای بازیکن را ضبط کنند، مطمئنا با ماندن این افراد فاجعه‌های دیگری هم برای تراکتور رقم خواهد خورد. این دو نفر عمدا برای من تله گذاشتند تا مرا جلوی هواداران قرار دهند ولی دیدید که خودشان چگونه رسوا شدند.

ایمانی در خصوص اینکه آیا با تیم دیگری مذاکره کرده است، گفت: من نزدیک به ۱۰ یشنهاد دارم ولی تراکتور را قلبی دوست دارم. کمالوند روز اول به من گفت تو را نمی‌خواهم و این آقایان در آن جلسه برایم تله گذاشتند و چون صدایم ضبط می‌شد گفتند که تو را می‌خواهیم. هر دو نفر هم با هم هماهنگ بودند و تا زمانیکه این افراد باشند من نیستم. من هرگز دوست ندارم تراکتور با این اعتبار و بزرگی دست افراد سالم و ناپاک باشد و از آقای زنوزی نه به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک هوادار خواهش می‌کنم که تراکتور را به دست افراد سالم و پاک بدهند. این آقایان می‌خواهند مردم را فریب بدهند تا خودشان در تراکتور بمانند. من اگر در تراکتور هم نباشم، موردی نیست، فقط آرزو دارم این باشگاه شرایط خوبی داشته باشد و افرادی در تراکتور کار کنند که سالم باشند. آرزوی من موفقیت تراکتور و هوادارانش است.

تگ ها


تراکتور نقل و انتقالات ۱۴۰۰ اکبر ایمانی