اسطوره چلسی در آستانه هدایت ناتینگهام فارست

به نظر می رسد که جان تری یکی از اصلی ترین گزینه‌های هدایت ناتینگهام فارست در چمپیونشیپ محسوب می شود....

به گزارش "ورزش سه"، بدون شک جان تری یکی از بزرگترین مدافعان تاریخ فوتبال انگلیس و باشگاه چلسی محسوب می‌شود. این ستاره سابق آبی‌های لندن بعد از پایان دوران فوتبال خود تصمیم گرفت که پا به عرصه مربیگری بگذارد و به نظر می‌رسد که برای موفقیت در این زمینه نیز کاملاً جدی است.

جان تری حدود چهار سال پیش کار خود را به عنوان مربی در باشگاه استون ویلا آغاز کرد و طی این مدت تجربیات قابل توجهی را به دست آورد. با این حال به نظر می‌رسد که این اسطوره باشگاه چلسی قصد دارد گام بزرگی در این حرفه برداشته و از این فصل به عنوان نفر اول فنی یک باشگاه فعالیت خود را آغاز کند.

باشگاه استون ویلا چندی پیش پیش تایید کرد که جان تری بعد از چهار سال حضور در این تیم به عنوان مربی، تصمیم به قطع همکاری با آنها گرفته و قصد دارد از فصل آینده به عنوان سرمربی فعالیت کند. با این حال تری از ابتدای فصل جاری هدایت تیمی را بر عهده نگرفت اما حالا به نظر می‌رسد که اون در آستانه اولین تجربه سرمربیگری خود است. در همین راستا سان گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که نتایج ضعیف ناتینگهام فارست مدیران باشگاه را به این فکر انداخته که تغییر و تحولاتی ایجاد کنند و در همین راستا این احتمال وجود دارد که جان تری به زودی هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

تگ ها


تیم ملی انگلیس جان تری