یاردیم: زمان می‌خواهیم تا همان موناکو قبل شویم

سرمربی موناکو می گوید تیمش به زمان نیاز دارد تا تیم بهتری شود. به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، هفته هشتم ر ......

سرمربی موناکو می گوید تیمش به زمان نیاز دارد تا تیم بهتری شود.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، هفته هشتم رقابت های لیگ فرانسه با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن موناکو، مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه خانگی خود از مون پلیه پذیرایی کرد که این دیدار برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

لئوناردو یاردیم بعد از توقف تیمش برابر مون پلیه و از دست رفتن فرصت رسیدن به صدر جدول گفت: مسوولیت نمایش ضعیف تیمم را بر عهده می گیرم. فکر می کنم امشب به اندازه کافی خوب نبودیم و نتوانستیم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم. فکر نمی کنم همه بازیکنان ما خسته بودند. شاید فالکائو و سیدیبه و فابینیو تا حدودی خسته بودند. من معتقدم خستگی دلیل برنده نشدن ما نبود. بعضی مواقع باید بهتر بازی کنید و فوتبال درگیرانه و خوبی به نمایش بگذارید. تیم های بزرگ این طور هستند.

او در پایان صحبت هایش گفت: بازیکنان زیادی در تابستان از تیم ما رفتند و هنوز تیم ما شکل نگرفته است. ما به زمان نیاز داریم تا این بازیکنان جوان بتوانند در موقعیت های مختلف خودشان را با سیستم تیم وفق دهند و یک باکایوکو و یک لمار جدید از آن ها ببینیم. باید منتظر باشیم. الان خیلی خوب است که بازی ها به دلیل رقابت های ملی دو هفته تعطیل است. باید از این تعطیلی استفاده کرده و تیم بهتری شویم.

تگ ها


اخبار روز موناکو لوشامپیونه فرانسه فوتبال