پاگشای کمال و شجاعی در تمرین پرسپولیس

دو بازیکن مصدوم پرسپولیس در تمرین امروز حضور یافتند و زیر نظر کادرپزشکی و فنی کار آماده سازی خود را دنبال خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کمال کامیابی نیا و علی شجاعی دو بازیکن مصدوم پرسپولیس هستند که در شروع دوباره تمرینات این تیم برای دیدار با استقلال تاجیکستان غایب بودند و مراحل درمانی خود را پشت سر می‌گذاشتند.

اکنون با شروع دوباره تمرینات این تیم بعد از برتری برابر حریف تاجیکستانی و قرعه مرحله یک چهارم که باید برابر الهلال عربستان حاضر شوند، کمال کامیابی نیا و علی شجاعی در محل تمرین این تیم حاضر شده‌اند و زیر نظر کادرپزشکی و فنی تمرینات آماده سازی و اختصاصی خود را دنبال خواهند کرد. 

به نظر می‌رسد با توجه به فرصت باقیمانده، کمال کامیابی نیا بتواند تا زمان دیدار با الهلال عربستان شرایط همراهی این تیم در رقابت برای حضور در ترکیب را به دست بیاورد و باید دید شرایط علی شجاعی که از ناحیه کتف تحت عمل جراحی قرار گرفته به چه شکل خواهد بود. 

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس با توجه به مصدومیت مچ، در امارات مراحل درمانی خود را پشت سر گذاشته بود و اکنون با حضور در تهران و تمرینات پرسپولیس در شرایط رقابت برای حضور در ترکیب قرار دارد.

تگ ها


کمال الدین کامیابی نیا پرسپولیس تهران علی شجاعی