سازمان لیگ: پیکان - استقلال به کمیته انضباطی می‌رود

سازمان لیگ فوتبال دلایل لغو دیدار پیکان و استقلال را اعلام کرد؛ در این اطلاعیه ذکر شده پرونده بازی به کمیته انضباطی خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از قطعی شدن لغو دیدار پیکان و استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی سازمان لیگ فوتبال اطلاعیه ای را در این خصوص صادر کرد.


در این اطلاعیه نتیجه کمیسیون ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال مبنی بر موارد مثبت اعلام شده توسط تیم استقلال مشخص  شده است.


سایت سازمان لیگ فوتبال نوشت: 


«بازگشت به نامه ارسالی از سوی باشگاه و مستندات ارائه شده نتیجه کمیسیون به شرح زیر اعلام می گردد :


۱-تعداد ۱۷ نفر از بازیکنان و یک نفر از کادر فنی باشگاه ، می بایست در قرنطینه بوده و تحت نظر پزشک تحت مراقبت های لازم قرار گیرند . بازگشت نامبردگان به تمرین می بایست  طبق اخرین پروتکل بهداشتی وزارت بهداشت برای بیماران مبتلا به کووید بوده  و در صورت  بی علامتی ( ارائه فرم خود اظهاری بی علامتی  سه روز اخر الزامیست )   و ارائه تست منفی PCR و تاییدیه قلب و عروق توسط متخصص قلب ، اجازه حضور در تمرینات را دارند . مسئول پیگیری این پروسه پزشک معرفی شده از سوی باشگاه اقای دکتر حبیبی می باشد .


۲-با توجه به شواهد موجود و بررسی لیست قانونی باشگاه ، به استحضار می‌رساند با استناد به دستورالعمل مصوب برای رقابتهای فوتبال کشور در شرایط ابتلا  بازیکنان و تیمها به کووید رقابت مورخ ۲۸/۱۰/۱۴۰۰ باشگاه استقلال در مقابل پیکان از سری مسابقات جام حذفی لغو و به تاریخ دیگری موکول می‌گردد.


۳-بدیهی است سایر رقابتهای پیش روی تیم استقلال، با هماهنگی ستاد   مبارزه با کرونا در فوتبال و بر اساس مستندات و شواهد آتی تصمیم گیری و اعلام می‌گردد .


۴-با توجه به شواهد موجود مبنی بر  عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط باشگاه استقلال، این پرونده جهت رسیدگی بیشتر به کمیته انضباطی ارسال می‌گردد.

تگ ها


استقلال تهران پیکان تهران