اعتراف تلخ مدافع سابق برزیلی: اعتیاد نابودم کرد

مدافع سابق باشگاه سائوپائولوی برزیل به مدتها اعتیاد شدید خود به کوکائین در دوران فوتبالی‌اش اعتراف کرد و گفت حتی مدال طلای جام باشگاه‌های جهان را به این خاطر فروخته....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فلاویو دونیزته، مدافع سابق باشگاه سائوپائولو در اعترافی عجیب می‌گوید در زمانی که برای این تیم بازی می‌کرده مدتها به کوکائین اعتیاد شدید داشته تا جایی که حتی مدال طلای جام باشگاه‌های جهان خود را فروخته تا خرج اعتیادش کند.

در سال ۲۰۰۵ که سائوپائولو با قهرمانی در لیگ برزیل و سپس قهرمانی در رقابتهای کوپا لیبرتادورس، راهی جام باشگاه‌های جهان شد تا به مصاف لیورپول برود در این تیم برزیلی بازی می‌کرد. سائوپائولو در آن مسابقه هم لیورپول را شکست داد تا جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

دونیزته در اعتراف جنجالی خود می‌گوید در آن زمان، در عین فوتبال بازی کردن حرفه‌ای برای سائوپائولو، اعتیاد شدید داشته تا جایی که مدال طلایی که در جام باشگاه‌های جهان دریافت کرده را به فروش رسانده تا پول آن را صرف اعتیادش کند.

او در این باره به رسانه برزیلی گلوبواسپورته گفت:" مدال طلای جام باشگاه‌های جهانم را فروختم تا مواد بخرم. آنهم به ۷هزار رئال برزیل یعنی چیزی حدود ۳۵۰۰ دلار. همه آن پول را با خرید مواد هدر دادم. هر چه پول دستم می‌رسید اینطور به باد می‌دادم".

مدافع سابق سائوپائولو در ادامه گفت:" به کوکائین اعتیاد شدید داشتم. همه چیزم را باختم. مواد از هر چیز دیگری برایم مهمتر بود. کم کم همه چیزم را از دست دادم. همه پس‌اندازم خرج شد و احساس می‌کردم به ته خط رسیده‌ام".

دونیزته ۳۶ساله که چندین سال است فوتبال را کنار گذاشته، این روزها اعتیاد را ترک کرده و به عنوان باغبان در شهر سائوپائولو کار می‌کند. او همچنان رویای بازگشت به میادین فوتبال را در سر دارد.

بیشتر بخوانید:
رقابت برای کفش طلا؛ لواندوفسکی به ایموبیله رسید
فلیک: حالا منتظر بازی با دورتموند هستیم
اوبلاک یک تنه باعث صعود اتلتیکو مقابل لیورپول بود 

تگ ها


سائوپائولو فوتبال جهان برزیل اعتیاد کوکائین برزیل فوتبال