روزهای سخت قوچان‌نژاد در هلند

مهاجم ایرانی زوله یک ماه است فرصت بازی به دست نیاورده و شرایط دشواری سپری می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، رضا قوچان‌نژاد در لیگ هلند یک گلزن شناخته می‌شود، اما امسال با وجود هت‌تریک و زدن گل برای تیمش مدت‌هاست به شکل عجیبی در ترکیب قرار نگرفته و در چهار هفته گذشته نیز حتی به‌عنوان یار جانشین به میدان نرفته و تبدیل به یک نیمکت‌نشین شده است.

گوچی پس از آنکه پنالتی منجر به قهرمانی تیم سیدنی را در اِی لیگ استرالیا به ثمر رساند، در بازگشت به فوتبال هلند باشگاه زوله را انتخاب کرد ولی به نظر می‌رسد حضور دو ساله‌اش در این تیم به پایان رسیده و مهاجم ایرانی در پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ راهی یک باشگاه و حتی لیگ کشور جدیدی خواهد شد.

قوچان‌نژاد سال گذشته در ۱۳ مسابقه به میدان رفته و نمایش خوبی با زدن ۷ گل داشت و در این فصل هم توانسته ۶ گل در ۱۸ دیدار(میانگین یک گل در سه حضور ثابت و تعویضی) به ثمر رساند، اما با این عملکرد نیز جایگاه ثابتی در ترکیب تیمش به دست نیاورده و همچنان به‌عنوان یک یار تعویضی یا نیمکت‌نشین به حساب می‌آید.

این مهاجم ایرانی در چهار هفته گذشته لیگ اردیویسه هلند که تیمش دو شکست و دو پیروزی را تجربه کرده، حتی به‌عنوان یار جانشین به میدان نرفته و به‌طور کامل نیمکت‌نشین بوده است؛ اتفاقی که تاکنون برای او نیفتاده و این مسئله موجب شده تا جدایی او از زوله قوت بگیرد.

قوچان‌نژاد آخرین بار در هفته چهاردهم لیگ اردیویسه هلند و در جریان برتری ۲ بر صفر تیمش مقابل دن‌هاگ حضور ۷۴ دقیقه‌ای در زمین داشت و پس از آن در ۶ مسابقه به‌صورت کامل نیمکت‌نشین بوده و در ۹ دیدار به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته که طی این مدت یک هت‌تریک داشته و یک گل هم به ثمر رسانده است.

با وجود این عملکرد، قوچان‌نژاد شرایط سخت و متفاوتی را در فوتبال هلند پشت سر می‌گذارد و با توجه به اینکه پیشنهادات مختلفی از آمریکا تا آسیای شرقی و غربی برای او وجود دارد، به نظر می‌رسد گوچی در پایان فصل باشگاه زوله و لیگ اردیویسه را ترک کند.

تگ ها


رضا قوچان نژاد نیکلاس زوله فوتبال