پیروزی سید سیروس با پیراهن متفاوت!

تیم پارس جنوبی جم موفق شد تا در خانه برابر شهرخودرو پیروز شود و سه امتیاز حیاتی را مال خود کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته‌های اخیر تغییرات زیادی روی نیمکت‌های لیگ‌برتری اتفاق افتاده است، سید سیروس پورموسوی سرمربی سابق تیم‌ملی جوانان، فولاد و استقلال خوزستان به عنوان جانشین هومن افاضلی سرمربی مستعفی پارس جنوبی انتخاب شد.


او باید تیمش را در برابر شهرخودرویی هدایت می‌کرد که سهراب بختیاری زاده را به جای مجتبی سرآسیایی روی نیمکت خود می‌دید، پورموسوی که با پیراهن مشکی و دکمه‌های سفید در فوتبال ایران معروف بود اما ترک عادت کرد و این‌بار با پیراهن طوسی تیمش را در دیدار مقابل شهرخودرو هدایت کرد و در نهایت علی‌رغم عقب افتادن از رقیب خود، در نهایت توانست به پیروزی برسد و سه امتیاز بسیار حساس را مال خود کند. بختیاری زاده در لیگ سیزدهم در استقلال خوزستان توپ می‌زد، جایی که پورموسوی به عنوان کمک مربی در آن تیم حضور داشت.


پورموسوی که حدود یک‌سال است از لیگ‌برتر دور بوده با قدرت بازگشت و نکته جالب این است که او در دیدار آینده باید تیمش را برابر عبدالله ویسی هدایت کند، تقابلی که مارا یاد قهرمانی لسترسیتی ایران در لیگ پانزدهم می‌اندازد، رقبایی که روزی همکار بودند.

بیشتر بخوانید:
نفت آبادان 0 استقلال 2؛ خوشبختی مجیدی با گل دیاباته و مطهری
تراکتور 2 سپاهان 1؛ قلعه‌نویی در تبریز زمین‌گیر شد
عقده‌گشایی گل‌گهر با گلباران شاهین/ شکست شهرخودرو مقابل پارس 

تگ ها


پارس جنوبی جم سید سیروس پور موسوی فوتبال ایران پارس جنوبی جم شهر خودرو پارس جنوبی جم-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال