انتقاد آقا کریم از خریدهای خارجی برانکو

به گزارش مدال،کریم باقری دستیار ایرانی گابریل کالدرون به مدت ۴ سال با برانکو ایوانکوویچ همکاری داشت و در این مدت، اتفاقات بسیار خوبی برای پرسپولیس رقم خورد؛ کسب ۳ قهرمانی و یک نایب قهرمانی در لیگ، رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا و به دست آوردن قهرمانی جام حذفی در کنار سه قهرمانی در سوپرجام ازجمله مهمترین دستاوردهای پرسپولیس طی سالهای اخیر بود ......

به گزارش مدال،کریم باقری دستیار ایرانی گابریل کالدرون به مدت ۴ سال با برانکو ایوانکوویچ همکاری داشت و در این مدت، اتفاقات بسیار خوبی برای پرسپولیس رقم خورد؛ کسب ۳ قهرمانی و یک نایب قهرمانی در لیگ، رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا و به دست آوردن قهرمانی جام حذفی در کنار سه قهرمانی در سوپرجام ازجمله مهم‌ترین دستاورد‌های پرسپولیس طی سال‌های اخیر بود.

اما باقری در تازه‌ترین مصاحبه خود، انتقادی را نسبت به خرید‌های باشگاه که با نظر برانکو بوده، به زبان آورد. موضوعی که البته کاملا منطقی به نظر می‌رسد.  آقا کریم که به تشریح نقاط ضعف تیم پرداخت، گفت: «مسئولان باشگاه به دنبال جذب مهاجم هستند و باید با وسواس بازیکن مهاجم را انتخاب کنند. باید تلاش کرد تا بهترین‌ها به پرسپولیس بیایند چرا که در سال‌های اخیر مهاجم خوب خارجی جذب پرسپولیس نشده است.»

اشاره او به جذب بازیکنان بی کیفیتی مثل ماریو بودیمیر، گادوین منشا، ولادیمیر پریوموف، جری بنستون و... بود. خرید‌هایی که کمک شایانی به سرخپوشان نکرد و هیچ کدام نتوانستند نظر مساعد هواداران را در پی داشته باشند. حتی برانکو نیز از این خرید‌ها شاکی بود؛ به عنوان مثال اصلاً دلش نمی‌خواست بنستون و منشا را در تیمش داشته باشد و از سوی دیگر، به دنبال مهاجمی مثل عمر السوما برای پرسپولیس بود که البته بودجه باشگاه، این اجازه را به او نمی‌داد. حالا کریم باقری امیدوار است روند خرید‌های بد خارجی در خط حمله برای پرسپولیس به پایان برسد و باشگاه بتواند مهاجمان خوبی را به لیست کالدرون اضافه کند.

اخبارمرتبط:

دو پرسپولیسی راهی ترکیه شدند

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران انتقاد باقری از برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال