پیروزی سخت زنیت در حضور ۱۰ دقیقه ای آزمون

زنیت در شبی که سردار آزمون را در ۱۰ دقیقه پایانی در اختیار داشت، با نتیجه ۲ بر یک از سد کریلیا ساوتوف گذشت....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته نهم از رقابت های لیگ برتر روسیه، تیم فوتبال زنیت در ورزشگاهی خانگی خود میزبان تیم رده دهمی کریلیا ساوتوف بود که در نهایت به سختی و با نتیجه دو بر یک از سد میهمانش گذشت و جای خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کرد.

در این دیدار، سرگئی سماک سرمربی زنیت تصمیم گرفت تا سردار آزمون را که به تازگی از بند مصدومیت راهایی یافته، روی نیمکت ذخیره ها گذشته و از ترکیب سه نفره زیوبا، کلاودینیو و مالکوم در خط حمله استفاده کند. ترکیبی که تا دقیقه ۸۰ در رساندن زنیت به پیروزی ناکام بودند.

گل دقیقه ۱۴ آنتون زینکوفسکی باعث غافلگیری زنیت شد تا اینکه آرتم زیوبا در دقیقه ۳۵ و روی پاس کلاودینیو کار را به تساوی کشاند. نتیجه ۱ – ۱ تا دقیقه ۸۰ پا برجا ماند تا اینکه میزان صاحب یک ضربه پنالتی شد و الکسی سوتورمین آن را وارد دروازه کریلیا ساوتوف کرد تا زنیت ۲ بر یک پیش بیفتد.

در دقیقه ۸۰، سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت به جای آرتم زیوبا به میدان رفت تا پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت خفیف، در ۱۰ دقیقه پایانی در جریان بازی قرار بگیرد. در نهایت بازی با همان نتیجه ۲ بر یک به سود زنیت به پایان رسید تا این تیم با ۲۳ امتیاز، جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون