بابایی: پنج ماه است که دریافتی نداشتیم

مهاجم تراکتور ابراز امیدواری کرد تا مشکلات درون خانوادگی این تیم هر چه زودتر حل شود....

به گزارش "ورزش سه"، پیمان بابایی، زننده یکی از پنج گل تراکتور مقابل سایپا در مورد پیروزی پر گل تیمش در هفته پایانی گفت: به تیم سایپا خسته نباشید می گویم. تیم بسیار باشخصیت و قابل احترامی بودند. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و آمده بودند که سه امتیاز بازی را کسب کنند ولی ما هم دوست داشتیم که سهمیه بگیریم و به دنبال سه امتیاز بودیم.

بابایی با آمار گلزنی خوبی در نیم فصل از ماشین راهی تراکتور شد اما نتوانست گلزنی های خود را در تیم جدیدش ادامه دهد. او سرانجام موفق شد در دو هفته پایانی لیگ دو بار برای تراکتور گلزنی کند. مهاجم تراکتور در مورد این اتفاق گفت: از وقتی که آمده ام همه تلاشم را برای تیمم انجام دادم ولی بعضی وقت ها هر کاری هم بکنی توپ به گل تبدیل نمی شود. دست آقا سامان درد نکند که لطف کرد و پاس گل داد. مهم نیست من گل بزنم، مهم این است که تیم بازی را ببرد.

او در پاسخ به این سوال که پیمانِ ماشین چه فرقی با پیمانِ تراکتور داشت، گفت: من همان تلاشی را که در ماشین می کردم اینجا هم کردم ولی گفتم که بعضی وقت ها نمی شود. بعضی وقت ها هم بدشانسی مانع از گلزنی می شود. خدا را شکر می کنم که توانستیم فصل را با این برد و سلامتی به پایان برسانیم.

بابایی در پایان با اشاره به مشکلات مالی تیم گفت: یک مشکلاتی در تیم هست که مربوط به بحث مالی می شود. تراکتور تیم پرهواداری است و مسئولان باید توجه بیشتری بکنند. ما ۵ ماه است که دریافتی نداشتیم ولی به عشق و احترام هواداران بازی کردیم. امیدوارم که این مشکلات درون خانوادگی در تراکتور خیلی زود حل شود.

تگ ها


تراکتور پیمان بابایی