مشاهده نام من کنار مسی و رونالدو شگفت‌انگیز است

چیرو ایموبیله، ستاره ایتالیایی لاتزیو &#۱۶۰;از بردن جایزه کفش طلا بسیار خوشحال به نظر می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، چیرو ایموبیله فصل گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب لاتزیو داشت و موفق شد ۳۶ گل به ثمر برساند تا بالاتر از فوق ستاره هایی نظیر رابرت لواندوفسکی، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی جایزه کفش طلای سال ۲۰۲۰ را از آن خود کند.

ایموبیله حالا ضمن خوشحالی از بردن این جایزه می گوید: " به لیست برندگان کفش طلا نگاه کنید. طی سال های اخیر همواره لئو مسی و کریستیانو رونالدو آن را برده اند و تنها کسی که موفق شد مانع آنها شود لوئیس سوارز بوده که در سال ۲۰۱۶ موفق به انجام این مهم شد. در واقع او هم یک قهرمان دیگر بود.

دیدن نام من کنار آنها شگفت انگیز است. از طرفی مراسم توپ طلا امسال برگزار نمی‌شود پس کفش‌طلا ارزشمندتر می‌شود. من همچنین رابرت لواندوفسکی برنده بالقوه توپ طلا در این فصل را شکست دادم."

ایموبیله در ادامه از مهاجم سابق یوونتوس یعنی دیوید ترزگه به عنوان الگوی خود یاد کرد و گفت: "او در محوطه جریمه برای من تاثیری باورنکردنی را به جای گذاشت. من هرگز مانند او را ندیده ام. او از این توانایی برخوردار بود که با هر قسمت از بدنش گلزنی کند. همچنین کریستین ویری، پیپو اینزاگی، لوکا تونی و آلبرتو جیلاردینو نیز بسیار فوق‌العاده بودند و من با آنها فوتبال را درک کردم."

 

تگ ها


ترزگه چیرو ایموبیله لاتزیو