نکونام سه بازیکن پرسپولیس را می‌خواهد

باشگاه فولاد بعد از پشت سر گذاشتن یک محرومیت نقل و انتقالاتی اکنون به دنبال حضوری پررنگ در پنجره زمستانی است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه فولاد خوزستان با محرومیت حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی مواجه شد، اکنون نکونام به دنبال این است تا ضعف‌هایی که به واسطه این اتفاق و جدایی چند ستاره تیمش شکل گرفته را جبران کند. یکی از اهداف آنها باشگاه پرسپولیس و چند ستاره این تیم است.

باشگاه فولاد خوزستان برای تقویت خود در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس خواهان سه بازیکن این تیم شده است که البته باید دید نظر یحیی گل‌محمدی، باشگاه پرسپولیس و حتی خود بازیکنان در این زمینه چیست.

نکته اینکه طی روزهای اخیر شایعاتی درباره درخواست پرسپولیس برای جذب لوسیانو پریرا (شیمبا) مهاجم برزیلی فولاد خوزستان که در این فصل نیز علیرغم شرایط سنی که دارد (۳۸سال) همچنان یکی از گلزنان برتر در لیگ امسال است، به گوش می‌رسد. پرسپولیس عیسی آل‌کثیر را به دلیل مصدومیت رباط صلیبی از دست داده و نیازمند بازیکنی در خط حمله برای پوشش این ضعف است که نام شیمبا هم به میان آمده است. هرچند یحیی گل‌محمدی هنوز واکنشی نسبت به این موضوع نداشته، اما بعید است که نکونام و فولاد، این مهاجم را به سادگی از دست بدهند و شرایط معاوضه محتمل‌ترین گزینه برای توافق طرفین قابل پیش‌بینی خواهد بود.

با این حال طبق اخبار رسیده، باشگاه فولاد خوزستان برای دو گزینه خط دفاع پرسپولیس و یک هافبک این تیم درخواست رسمی به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است و در انتظار پاسخ این باشگاه است. از بین بازیکنان مورد درخواست فولاد و جواد نکونام تنها یکی از آنها مهره فیکس سرخپوشان محسوب می‌شوند. با این حال آخرین تجربه موفق نقل و انتقالاتی بین دو باشگاه که مربوط به فرشاد احمدزاده است، فولاد را راغب کرده تا اینبار هم برای پوشش ضعف‌های خود و حضوری قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب مهره‌های مدنظرش باشد.

موضوع مهم اما نظر یحیی گل‌محمدی و البته بازیکنان است؛ در شرایطی که باشگاه فولاد مسیر پرداخت رضایت‌نامه را فراهم ساخته و این مساله می‌تواند یک منبع مالی مناسب برای باشگاه پرسپولیس تلقی شود، باید دید آیا کادرفنی و بازیکنان مدنظر جواد نکونام نیز به این انتقال راضی هستند یا خیر. هرچند مشکللت مالی باشگاه پرسپولیس و حضور در لیگ قهرمانان آسیا از سوی دیگر و از همه مهمتر شرایط مالی مناسب باشگاه فولاد و پرداختی سر موعد آپشن‌هایی است که هر بازیکنی را شاید ترغیب به این انتقال در شرایط فعلی و نابسامان باشگاه پرسپولیس کند.

با توجه به در پیش بودن تقابل دو تیم فولاد و پرسپولیس در روز شنبه، ورزش سه از اعلام نام سه بازیکن مدنظر باشگاه فولاد صرفنظر می‌کند و بعد از این بازی نام این نفرات اعلام خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فولاد خوزستان جواد نکونام