علیپور به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردد؟

علی علیپور مهاجم شماره 70 پرسپولیس به احتمال فراوان در بازی با شهرداری ماهشهر به ترکیب اصلی بازخواهد گشت....

به گزارش مدال، علی علیپور مهاجم پرسپولیسی‌ها طی فصول اخیر یکی از چهره‌های کلیدی ترکیب این تیم بوده و کمتر پیش آمده بازی را از روی نیمکت ذخیره‌ها آغاز کند. علیپور فصل گذشته در تمامی بازی‌های فصل پرسپولیس در ترکیب اصلی بود و در فصل جاری نیز تنها در 3 بازی (دو بازی جام حذفی و یک بازی لیگ برتر) از روی نیمکت بازی را آغاز کرده است.
وی در بازی هفته گذشته پرسپولیس مقابل پارس جنوبی پس از مدت‌ها در یک بازی لیگ برتر نیمکت‌نشین شد و در نیمه دوم به میدان رفت و یک پاس گل نیز داد. حال به نظر می‌رسد این مهاجم 25 ساله که این روزها شرایط روحی بهتری نسبت به هفته‌های قبل دارد بار دیگر در ترکیب اصلی خواهد بود و در راس تهاجمی پرسپولیس در بازی این تیم با شهرداری ماهشهر به میدان خواهد رفت.
گفتنی است علیپور تا به امروز در 194 بازی رسمی با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته و از این حیث بهترین آمار را در میان بازیکنان فعلی این تیم در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:
تصمیم جالب حریف فردای پرسپولیس برای انتخاب رنگ پیراهن
بلیت فروشی حضوری بازی پرسپولیس با شهرداری ماهشهر

تگ ها


علیپور علی علیپور پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس شهرداری ماهشهر پرسپولیس یک چهارم نهایی جام حذفی جام حذفی ایران فوتبال ایران پرسپولیس شهرداری ماهشهر شهرداری ماهشهر-پرسپولیس جام حذفی فوتبال