نگرانی در ترکیه؛ رادامل فالکائو غیب شده!

رادامل فالکائو در بازگشت گاتاسرای به تمرینات غایب بوده و کسی نمی داند که او کجاست و چه می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، غیبت رادامل فالکائو در دو تمرین اخیر گالاتاسرای، باعث نگرانی سران باشگاه و هواداران شده است.

از دوشنبه گذشته و پس از دو ماه تعطیلی، گالاتاسرای تمریناتش را از سر گرفت. تمریناتی با حفظ فاصله اجتماعی و در زمین های متفاوت که طبق دستورالعمل های فدراسیون فوتبال ترکیه به انجام رسید.

در عکس های منتشر شده در وبسایت گالاتاسرای، تصویری از رادامل فالکائو ستاره کلمبیایی این تیم به چشم نمی خورد. فالکائو که تابستان گذشته به گالا پیوست، هرچند نتوانست همه ی انتظارات را برآورده کند ولی وزنه موثری برای قهرمان ترکیه محسوب می شود.

در پی شیوع کرونا، گالا مجبور شده تا ۳۰ درصد از بودجه خود را کاهش دهد و برای ایجاد توازن اقتصادی، تصمیم به کاهش دستمزد بازیکنانش گرفت. اتفاقی که به مذاق فالکائو خوش نیامده و این شاید دلیل غیبت او در تمرینات باشد. ستاره کلمبیایی سالانه ۵ میلیون یورو دستمزد می گیرد به علاوه ۱.۹ میلیون یورو بندهای متغیر و پاداش.

بازتاب ها به غیبت فالکائو در تمرینات گالا نیز زیاد بوده به طوریکه یک هوادار در صفحه توئیتر گالا نوشت:«فالکائو کجا غیبش زده؟» و یکی دیگر از هواداران نوشته:« هر چه گشتم، تصویری از فالکائو ندیدم. او امروز هم به ما افتخار نداد.»

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


ترکیه رادامل فالکائو فوتبال جهان رادامل فالکائو گالاتاسرای Süper Lig فوتبال