مهاجری: در رختکن از بازیکنان خداحافظی کردم

رضا مهاجری که قرار بود هدایت نماینده فوتبال مشهد را عهده دار باشد حالا می‌گوید به رختکن تیم رفته و از آنها خداحافظی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماجراهای پیچیده شهرخودرو همچنان ادامه دارد و امروز هم رضا مهاجری سرمربی برکنار شده تیم شهرخودرو مانند روز گذشته، با وجود حضور اکبر میثافیان سرمربی جدید این تیم در تمرینات حضور پیدا کرد. او پس از دیدار با بازیکنان شهرخودرو گفت و گویی با خبرنگاران داشت. مهاجری در ابتدای حرف‌هایش گفت: من الان دارم مصاحبه می‌کنم و تمام مسئولیت مصاحبه با خود من است. من یک گله‌ای هم دارم، اینکه من دارم با یکی صحبت می‌کنم و از پشت فیلم گرفته می‌شود و به فضای رسانه‌های کشور می‌رود؛ این چیزی است که من خواهش می‌کنم دنبالش نباشید. اگر بحثی هست ما الان صحبت می‌کنیم نه اینکه من با یک نفر دیگر صحبت می‌کنم و این وارد رسانه رسمی کشور شود.

او ادامه داد: من دیروز آمدم چون تعیین تکلیف نشده‌ام و خیلی زشت است. من یک ساعت و چهل و پنج دقیقه بعد از شروع تمرین تیم آمدم چون باشگاه دفتری نداشت و آقایان را نمی‌توانستم جای دیگری پیدا کنم و هیچ نامه‌ای هم تا الان به من ندادند و بعد به نامه‌ استعفایی که خودم دادم استناد کردند و من این نامه استعفا را قبل از شروع لیگ داده بودم و بعد از آن قرارد بستم و سر تمرین و بازی آمدم. دیروز گفتتد آقای مهاجری سه روز پیش استعفا داده و بعد صحبت کردیم گفتند یک هفته پیش استعفا داده؛ یک ذره فشار آوردیم گفتند ده روز پیش استعفا دادی و یک ذره پیچش را شل تر می‌کردیم می‌شد پانزده روز پیش یعنی همان چیزی که من گفته بودم!

این سرمربی در خصوص شرایط بد این روزهای شهرخودرو گفت: من شرایط بدتر از این هم در فوتبال دیده‌ام و رفتم. چون تیم شهرم است و نمی‌توانم برایش بد بخواهم. من الان تمام ارتباط خوبم با آقای حدادیان، زنوزی و شفیع زاده است که قبلا با آنها کار کردم. مگر ما با کرمان جدا نشدیم پس چرا ارتباط داریم؟ من با آقای حسین‌خانی و مردم خوب کرمان ارتباط دارم. فوتبال شاید شروعش باشد اما تمام رفاقت ما نیست. من تمام بحثم این است که یک نامه بدهید و ما را تعیین تکلیف کنید. زمانی که در این شهر کسی جرات نمی‌کرد اسم حمیداوی و شهر خودرو را بیاورد ما سینه سپر کردیم. من ناراحتم که یک حرف راست به من نمی‌زنند و شانه خالی می‌کنتد. آقای حمیداوی و بقیه می‌گوید من در جریان نیستم پس کی در جریان است.

مهاجری اضافه کرد: کاغذی برای استعفا جلوی من نبود. من در خارج از این شهر هم کار کردم و همیشه مخالف اعتصاب و تمرین نکردن هستم چون دودش در چشم بازیکن و خودم می‌رود. حالا بازیکن مدت و مبلغ قراردادش دست خورده و اعتماد نمی‌کند! آقای حمیداوی به خود من قول داد در مورد مقتدایی که من این را یک ساله می‌بندم ولی انجام نشد.

او در خصوص صحبت‌های امروزش با بازیکنان گفت: من رفتم الان در رختکن هم از بازیکنان عذرخواهی کردم و هم خداحافظی کردم. چون خیلی‌ها به اعتبار من آمدند قرارداد امضا کردند. از آنها خواستم با تمام قدرت از فوتبال این شهر دفاع کنند چون این تیم مال مردم این شهر است. من در بازی سیاسی هم قرار نگرفتم؛ یک روز گفتند مهاجری سمت هیئت فوتبال غش کرده و چیزهای دیگر ولی من مربی این تیم بودم و آدم کسی نبودم. امیدوارم آقایان صداقت را پیشه کنند.

تگ ها


دسته یک پدیده مشهد رضا مهاجری فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال