درخشان: خط حمله پرسپولیس باید ترمیم شود

پیشکسوت پرسپولیس می‌‌گوید که سرخپوشان روی ضربه ایستگاهی عملکرد درخشانی داشتند و موفق شدند دو گل خوب بزنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حمید درخشان درباره عملکرد پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: بعد از فشار و بحرانی که پرسپولیس داشت، برای شروع نیاز به یک تغییر داشت که شرایط بهتری داشته باشد. ۴۵ دقیقه اول خیلی ایده‌آل نبود و فولاد هم در زمین خودش بازی می‌کرد و طبیعتا می‌خواست از پرسپولیس امتیاز بگیرد اما من فکر می‌کنم در نیمه دوم پرسپولیس تغییراتی در نوع بازی خود انجام داد و شرایط را برای خودش خیلی خوب رقم زد و در دو کار ایستگاهی خیلی خوب عمل کرد و دو گل خوب زد و این موضوع شرایط روحی روانی را برای تیم تغییر می‌دهد و پرسپولیس نیمه دوم هرچقدر به اواخر بازی نزدیک شد، بهتر شد و توانست لیگ را به خوبی آغاز کند و طبیعتا خیلی تاثیر خوبی روی بازیکنان برای ادامه کار می‌گذارد. 

وی ادامه داد: عمل بسیار خوب و موفقیت آمیزی است که شما لیگ را با این تعداد گل شروع کنی و در ادامه هم این روال ادامه پیدا کند و تیم بهتر و بهتر شود. طبیعت لیگ این است که تا بازی سوم تیم‌ ها خیلی ایده‌آل بازی نمی‌کنند و تا شکل بگیرند و از دوره بدنسازی خارج بشوند زمان می‌برد و تیم ها بهترین بازی خود را از هفته چهارم انجام می‌دهند که با یک روال و هماهنگی بهتری مسابقات را ادامه می‌دهند.

درخشان درباره عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس عنوان کرد: الان نمی‌شود عملکرد بازیکنان جدید را قضاوت کرد چون نهایتا دو بازی کردند و الان خیلی زود است که خودشان را با شرایط پرسپولیس آداپته کنند و شرایط خودشان را بقیه بازیکنان یکسان بکنند و این مقداری زمان‌بر است. بعضی از بازیکنان خیلی زود آداپته می‌شوند، بعضی بازیکنان مقداری زمان‌بر است و بعضی هم اصلا نمی‌توانند این کار را انجام بدهند.فقط زمان به آنها کمک کنند.

وی افزود: به نظر من پرسپولیس نیاز به یک بازسازی در خط جلوی تیم دارد و حتما بازیکن جذب کند که بتواند به پرسپولیس کمک کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص مدیریت تیم گفت: باید از آقای صدری حمایت شود. ایشان تا الان تلاش خوبی کرده و کارهای خوبی را انجام داده و تا آنجا که توانسته کمک کرده و ارتباطات خوبی دارد و من فکر می‌کنم که باید به ایشان کمک کنند و بگذارند که کارش را انجام بدهد تا در آینده و در یک موقعیت خای تصمیمات دیگری برای مدیریت تیم گرفته شود.

درخشان در پاسخ به این سوال که آیا حضور صدری به نفع پرسپولیس است؟ عنوان کرد: آقای صدری به مشکلات پرسپولیس واقف است و فکر می‌کنم تا الان ارتباطات خوبی برای تامین پول برای پرسپولیس داشته است. پرسپولیس خودش پولی ندارد و وزارت ورزش هم محدودیت‌ هایی دارد و خیلی به پرسپولیس کمک نمی‌کند و پرسپولیس معمولا با اسپانسر ها و با حمایت های بیرونی و ارتباطات بعضی از مدیران که می‌توانند کمک بکنند پیش می‌رود. 

درخشان در پایان گفت: اگر آقای صدری برود و مدیرعامل جدید دوباره باید تلاش بکند و ارتباط برقرار بکند و مشخص نیست بتواند پول تهیه بکند یا خیر. چند سال است پرسپولیس با این معضلات روبرو است و دست و پنجه نرم می‌کند و در آینده هم همین خواهد شد چون نه درآمدی از جایی دارد نه حق پخش تلویزیونی می‌گیرد و متاسفانه این ضربه بزرگی به پیکر باشگاه ها است که صدا و سیما این پول را نمی‌دهد و متاسفانه باشگاه ها گرفتار این معضلات بی پولی هستند.

تگ ها


حمید درخشان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال