رحمانی: کم‌کاری بازیکنان صنعت نفت صحت ندارد

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شک ندارم همه چیز درست می‌شود اما هیچ موقع دلیل این همه نمیکت نشینی را نفهمیدم....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، بختیار رحمانی درباره وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: تیم ما بازی قبل از آمدن ویروس کرونا را پیروز شده بود و بعدش هم با شرایط سختی که داشتیم پارس جنوبی جم را شکست دادیم. بازی بعدی‌مان با تراکتور واقعا بازی سختی بود و در بازی با نساجی هم که بسیار تیم خوبی بود تمام تلاشمان را کردیم. به شدت هوای این روزهای خوزستان گرم است و اصلا نمی‌شود این تصور را داشت که در این هوا فوتبال خیلی خوبی ارائه داد. در چهار بازی آخر واقعا بد نبودیم و در این بازی‌های سخت خوب بودیم و اگر مقابل نساجی شکست خوردیم به خاطر گرمای شدید هوا بود.

او در رابطه با شایعاتی مبنی بر کم کاری بازیکنان صنعت نفت آبادان گفت: من ۲۹ سال سن دارم و در فوتبال ما بد تر از شرایط مالی آبادان وجود ندارد اما با این حال بازیکنانمان از جان‌و دل مایه می‌گذارند و تیممان با هر کم‌ و کاستی که بود با جان‌ و دل بازی کرده است. هیچ بازیکنی نیست که به زمین بازی برود و کم کاری کند. چنین چیزی صحت ندارد و خدا شاهد است که این حرف به بچه‌های ما نمی‌آید. به هر حال نباید انتظار داشت یک بازیکن همیشه در شرایط عالی باشد و یک بازیکن همیشه بتواند صد درصد توانش را بگذارد. در بهترین تیم‌های دنیا، بهترین بازیکنان دنیا را می‌بینید که چنین اتفاقی برایشان می‌افتد و گاهی کارایی لازم را ندارند. 

هافبک صنعت نفت آبادان گفت: به هر حال کادر فنی باید بازیکنان را با شیوه صحیح استفاده کند. می‌خواهم از مسئولان باشگاه تشکر کنم. قبلا مصاحبه می‌کردیم که بازیکنانمان واقعا سختی می‌کشند اما از مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که در این نداری تلاش کرد و برخی دوستان تلاش کردند تا بتوانند به تیم پول برسانند. از طرف خودم و بازیکنان از مدیران تیم تشکر می‌کنم. امیدوارم نگاه ویژه‌ای به تیم‌های نفتی شود و با کنار رفتن این کرونا هم هواداران برگردند و حمایت بیشتر شویم. حیف است که تیم‌های نفتی این‌گونه رها شده‌اند.

او درباره وضعیت خودش نیز عنوان کرد: امسال سال خیلی سختی برای من بود. من آدمی هستم که در هر جایگاهی هستم رعایت می‌کنم اما سال خوبی را پشت سر نگذاشتم چرا که کم به کار گرفته شدم و دلیلش را هم خود کادر فنی می‌داند. من همیشه با تمام توانم تمرین کرده‌ام و هیچ موقع ناراحتی و ناراضی نخوابیده‌ام چرا که همیشه تلاشم را کرده‌ام. وظیفه من این است که خوب تمرین کنم و بهترین عملکردم را نشان دهم و بازی کردن دیگر دست خود بازیکن نیست. امسال نباید برای من اینگونه می‌شد چرا که با ذهنیت دیگری به آبادان آمدم و متاسفانه آنطور که می‌خواستم نشد.

رحمانی اضافه کرد: من اصلا نتوانستم درک کنم چرا این‌گونه با من رفتار شد. نمی‌دانم باید در تمرینات چه کار می‌کردم که به بازی گرفته شوم ولی همیشه احترام گذاشتم چرا که همیشه به خودم می‌گفتم خدا همه چیز را می‌بیند و فقط تلاش خواهم کرد. به هر حال سختی‌های زیادی کشیدم و باید از مردم و هواداران خوب صنعت هم عذرخواهی کنم و بگویم دوست داشتم با بهترین شکل کمک کنم و هنوز هم مثل روز اول انگیزه دارم تا به تیم و مردم آبادان خدمت کنم. شک ندارم همه چیز درست می‌شود اما هیچ موقع دلیل این همه نمیکت نشینی را نفهمیدم اما امیدوارم همیشه تیمم موفق و سربلند باشد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان بختیار رحمانی