امباپه در رئال؟ او قراردادش را تمدید می‌کند

بازیکن کامرونی سابق رئال و چلسی انتقال کیلیان امباپه به باشگاه مادریدی را بعید دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی نیز برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن ارائه داده اما نهایتا PSG کوتاه نیامد تا انتقال او به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد. 

در واقع پاری سن ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید کند اما همانطور که انتظار می رفت او تا به اینجا نیز هیچ تمایلی به ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. البته امباپه چندی پیش در مصاحبه خود تاکید کرد که تنها روی موفقیت پاری سن ژرمن در این فصل تمرکز کرده و در ژانویه راهی رئال نخواهد شد اما در عین حال هیچ چراغ سبزی نیز برای تمدید با تیم فرانسوی نشان نداده است.

جرمی بازیکن کامرونی سابق رئال مادرید معتقد است که با وجود تمام گمانه زنی ها، بعید می داند امباپه راهی رئال  شود.

او به رادیو مونته کارلو گفت:« نظر شخصی من این است که کیلیان امباپه در پی اس جی خواهد ماند و بعید می دانم به رئال برود. امباپه همیشه گفته است که دوست دارد در کنار بهترین های دنیا بازی کند و حالا که در پی اس جی لیونل مسی، نیمار و جمعی از بهترین ها حضور دارند، پس برای چه باید از این تیم جدا شود؟»

جرمی ادامه داد:« من برای رئال بازی کرده ام و طبعا دوست دارم امباپه را در تیم محبوبم ببینم ولی از سوی دیگر باید پذیرفت که تغییر تیم کار ساده ای نیست. شما یک چالش جدید را تجربه می کنید و همه چیز از صفر شورع خواهد شد. امباپه سال هاست برای پی اس جی بازی می کند و در رختکن این تیم یک لیدر محسوب می شود ولی در رئال فضا متفاوت خواهد بود. به عنوان یک فوتبالیست که به قضیه نگاه می کنم، به این نتیجه می رسم که امباپه در نهایت ترجیح خواهد داد تا قراردادش را تمدید کند.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال