خاطرات بد یحیی از کمال و علیپور

کمال کامیابی نیا و علی علیپور که عوامل اصلی اخراج یحیی بودند حالا می توانند در نقش منجی او عمل کنند؟...

به گزارش مدال، سرخپوشان تهرانی انگیزه بسیار زیادی دارند تا انتقام شکست در نیم فصل اول برابر تراکتور را از این تیم بگیرند. آن ها در هفته دوم، نمایش بسیار ضعیفی را برابر تیم مصطفی دنیزلی ارائه کردند و در نهایت گل احسان حاج صفی سبب شد تا پس از چند سال شکست ناپذیری، به تراکتور ببازند.
در ترکیب تیم پرسپولیس، کمال کامیابی نیا و علی علیپور تجربه بیشترین گل به تیم تراکتور را دارند و همچنین آخرین گلزنان قرمزها به تراکتور محسوب می‌شوند. کامیابی نیا فصل گذشته در تبریز دروازه تیم میزبان را باز کرد و همچنین هر دو در بازی برگشت نیم فصل دوم لیگ هفدهم، به این تیم گل زدند. جالب است که کامیابی نیا در بازی رفت هم گل پیروزی بخش پرسپولیس را در ورزشگاه یادگار امام به ثمر رساند.
پیروزی پرسپولیسی ها در تاریخ  1396/10/08 و در لیگ هفدهم با گل این دو بازیکن رقم خورد. در نیمه اول آن مسابقه علی علیپور سانتر مسلمان را قطع کرد و توپ را به زیر تاق دروازه گروسیان دروازه بان آن روزهای تراکتور چسباند تا پرسپولیس با پیروزی نیمه نخست را ترک کند. در نیمه دوم این کمال کامیابی نیا بود که برای پرسپولیس گلزنی کرد.گل زیر تاقی که کار تراکتور را یک سره کرد. جالب این که این پیروزی باعث شد تا یحیی گل محمدی از سمت سرمربیگری تی تی ها اخراج شود.
حال دو سال 22 روز پس از آن اتفاق یحیی گل محمدی در بازگشت به پرسپولیس و در اولین گام، چشم به این دو بازیکن دوخته تا سرنوشت خوبی را برایش رقم بزنند.

بیشتربخوانید:
استوکس امروز یا فردا پول می گیرد
سرنوشت مشابه آری هان و کالدرون در پرسپولیس

 

تگ ها


علیپور و کامیابی نیا اخبار پرسپولیس فوتبال ایران اخراج یحیی از تراکتور فوتبال