دنیزلی: از جذب نادری سود خواهیم کرد

مصطفی دنیزلی می‌گوید که آینده محمد نادری بسیار روشن است و او می‌تواند در چند پست مختلف به آلتای کمک کند....

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی دنیزلی که فصل گذشته در میانه راه هدایت آلتای اسپور را برعهده گرفت، موفق شد با این تیم به سوپرلیگ ترکیه صعود کند و تیم زادگاهش را به سطح اول فوتبال ترکیه بیاورد.

دنیزلی حالا با اشاره به اینکه از نظر روحی در سطح بالایی قرار دارد، گفت: «ما باید تلاش کنیم و بر آنچه که می‌خواهیم تمرکز کنیم. این تمرکز باید روی عملکرد خودمان باشد و نه حریفان. من فکر می‌کنم برای بازیکنان جدید، سازگاری با شرایط اجتماعی شهر و تیم بسیار اهمیت دارد. ما دو بازیکن دیگر خواهیم خرید و خوشحالیم که پس از مدتها در مقابل هواداران بازی می‌کنیم. شروع کار همیشه هیجان انگیز و دشوار خواهد بود. من دوست دارم با آلتای در لیگ قهرمانان مربیگری کنم.»

این سرمربی باتجربه در مورد خرید محمد نادری توضیح داد: «آینده او بسیار روشن است، او بازیکنی است که در تیم ملی ایران بازی می‌کند و می‌تواند در پستهای دیگری به جز دفاع چپ هم بازی کند. آلتای به طور جدی از این انتقال سود می‌برد.»

او درباره بازی در استادیوم "آلسانچاک" عنوان کرد: «من آنجا خوابیدم، غذا خوردم، زندگی کردم و کار کردم. آن زمان ازمیر ۵ تیم در سوپرلیگ داشت و همه امکانات خوبی داشتند. آلسانچاک خانه تیم آلتای است و می‌توانم بگویم این استادیوم مترادف باشگاه است.»

وی در مورد مصدومیت اریک بیورکاندر مدافع تازه کار سوئدی هم گفت: «او مصدومیت شدیدی داشت و امیدوارم با دوری طولانی مدت مواجه نشود. به نظرم مشکل از زمین تیم ماست چون آماده نیست.»

تگ ها


ترکیه مصطفی دنیزلی