کاراگر در حدی نیست که درباره رونالدو حرف بزند

پاتریس اورا، بازیکن سابق منچستریونایتد، به شدت از صحبت‌های جیمی کاراگر درباره کریستیانو رونالدو انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کاراگر چند روز قبل و پس از بازی برابر چلسی درگیری لفظی شدیدی با روی کین داشت و تاکید کرده بود که رونالدو دیگر بازیکن سابق نیست.

با این حال، این فوق ستاره پرتغالی موفق شد شب گذشته دو گل برابر آرسنال به ثمر رسانده و زمینه‌ساز پیروزی تیمش در این بازی شود تا بار دیگر قدرتش را در زمین نشان دهد.

اورا پس از این درخشش خیره‌کننده از سوی رونالدو مدعی شد که جیمی کاراگر با توجه به عملکردی که در دوران حرفه‌ای خود داشته نباید از این بازیکن انتقاد کند.

این بازیکن فرانسوی سابق یونایتد اظهار داشت:« حرف‌های زیادی درباره رونالدو زده می‌شود و من واقعا آنها را درک نمی‌کنم. بعضی از بازیکنان مثل جیمی کاراگر تنها ۷۷۵ بازی انجام داده‌اند و کریستیانو امروز هشتصد و یکمین گلش را به ثمر رساند و چنین افرادی به خودشان اجازه می‌دهند که درباره او حرف بزنند.»

اورا اضافه کرد:« من فکر می‌کنم که مردم گاهی باید حد خودشان را بدانند و درک نمی‌کنم که چرا چنین نفرتی از رونالدو وجود دارد. گاهی افرادی که با واقعیت آشنا هستند باید بلند شوند و درباره کریستیانو رونالدو حرف بزنند.»

آلن شیرر نیز با تایید حرف‌های پاتریس اورا ادامه داد:« باید این موضوع را به درستی در نظر گرفت. او ۸۰۱ گل زده است، ۸۰۱ گل! شاید اگر من و تیری آنری تمام گل‌هایی که در تمرینات زدیم را هم جمع می‌کردیم تازه می‌توانستیم به چنین رکوردی دست پیدا کنیم.»

آنری نیز اظهار داشت:« ما برای رسیدن به رکوردی که رونالدو زده به دوبار زندگی کردن نیاز داریم. شاید اگر من بتوانم برگردم، این رکورد را ثبت کنم. کاری که او می‌کند واقعا مسخره و دیوانه‌وار است.»

تگ ها


تیم ملی فرانسه کریستیانو رونالدو پاتریس اورا منچستر یونایتد