پاتوسی در تیم شفر، رسن گزینه برانکو؟!

مربیان سابق سرخابی‌ها قصد دارند ستاره‌های خارجی استقلال و پرسپولیس را جذب کنند، برانکو در الاهلی بشار رسن را می‌خواهد و شفر نیز تمایل دارد پاتوسی به بنی‌یاس بپیوندد....

به گزارش مدال، بعد از اینکه باشگاه استقلال از مهلت تعیین شده در قرا داد برای جذب پاتوسی و پرداخت مبلغ 360هزار دلاری تعیین شده در  قراداد برای دریافت رضایت نامه   استفاده نکرد و طی این مدت وعده تمدید با او داده شد هفته گذشته   خبر توافق او  با خطیر در دبی موجب از امیدواری را نزد هواداران استقلال بوجود آورد اما ساعاتی بعد از آنکه فتحی عنوان کرد بعد در توافق با پاتوسی مذاکره با باشگاه کیپ تاون را آغاز می کنیم  خبر رسید که پاتوسی در تست پزشکی بن یاس امارات تیم جدید شفر شرکت کرده و البته از. یک تیم روسیه هم پیشنهاد خوبی دریافت کرده است. 

از آن سو کشمکش های بشار رسن و ایجنت هایش با مدیریت پرسپولیس هم با گمانه زنی های متعدد همراه بوده و برخی خبرها حکایت  ازتمایل برانکو به جذب رسن داشت. حال درست در شرایطی که ایجنت بشار از توافق برای تمدید در جلسه دو روز قبل  با ایرج   عرب و رسمی شدن تمدید به شرط دریافت مطالبات خبر داده خبرهایی درباره احتمال پیوستن رسن به تیم الاهلی عربستان با مبلغی  بهتر منتشر شده است. آیا اگر پیشنهاد الاهلی به رسن جدی بود ایجنت او با تخفیف پنجاه درصدی حاضر به موافقت با تمدید قرارداد می شد؟ در نگاه بدبینانه آیا رسن می خواهد طلبش را بگیرد و به الاهلی برود؟ احتمال پیوستن پاتوسی به بن یاس زیاد و رفتن بشار به الاهلی کم است اما نکته جالب فعلا این است که هر دو سرمربی سابق سرخابی ها گوشه چشمی به ستاره های محبوب سرخابی دارند.

بیشتر بخوانید:

ادعای باشگاه پرسپولیس: با جذب امیری، رسن هم حفظ می‌شود!

شفر: به بنی یاس گفتم سریعا پاتوسی را جذب کنند

 

تگ ها


تیم جدید پاتوسی تیم جدید بشار رسن برانکو رسن پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال