ایمانی و روز خوب برای پایان اختلاف با قلعه نویی

هافبک تراکتور در جدال با گل گهر سیرجان از انگیزه زیادی برای تقابل با سرمربی سابقش برخوردار بود....

به گزارش "ورزش سه"، اکبر ایمانی، هافبک تراکتور که در آخرین اردوی تیم ملی نیز حضور داشت، در شرایطی مقابل گل گهر سیرجان قرار گرفت که با توجه به اتفاقات گذشته از انگیزه زیادی برای تقابل با امیر قلعه نویی و آبی‌پوشان سیرجانی برخوردار بود.

هافبک محبوب تبریزی‌ها در دوره حضور در ذوب آهن تحت هدایت امیر قلعه نویی با توجه به مصدومیتی که داشت با انتقاد زیادی از سوی سرمربی این تیم مواجه شده بود. ایمانی در آن مقطع از از پدیده مشهد با نظر امیر قلعه نویی به ذوب آهن پیوسته بود اما در هفته‌های ابتدایی به دلیل مصدومیت پیاپی و سریالی قادر به همراهی این تیم نبود. در همان مقطع نیز ذوب آهن از حیث کسب نتیجه شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت تا قلعه نویی در یکی از نشست‌های خبری‌اش انتقادات تندی را متوجه اکبر ایمانی و غیبت سریالی او کند.

ایمانی که اکنون با حضور در تراکتور بار دیگر به عنوان مهره‌ای تاثیرگذار در خط میانی این تیم تبدیل شده است، در دیدار امروز مقابل گل گهر سیرجان با انگیزه بالایی برابر حریف و خصوصا شاگردان امیر قلعه نویی حاضر شد و در نهایت نیز توانست مقابل خط میانی قدرتمند حریف به تیمش برای دستیابی به سه امتیاز کمک کند و یک برد ارزشمند خارج از خانه را نصیب سرخپوشان تبریزی کرد.

تگ ها


تراکتور گل گهرسیرجان اکبر ایمانی امیر قلعه نویی