ستاره اتلتیکومادرید مورد توجه دیوید بکام

دیگو کاستا، مهاجم باتجربه اتلتیکومادرید مورد توجه اینتر میامی قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر میامی با مالکیت دیوید بکام، ستاره مشهور فوتبال انگلیس به زودی فعالیت رسمی اش را آغاز خواهد کرد و مالک نامدار این تیم قصد دارد ستاره های بزرگی را برای حضور در ایالت متحده ترغیب کند. نشریه دیلی میل امروز مدعی شد احتمال دارد دیگو کاستای ۳۱ ساله فصل بعد در اینتر میامی بازی کند.

دیگو کاستا در فصل جاری عملکرد چندان خوبی در ترکیب اتلتیکومادرید نداشته و تنها دو بار موفق به گلزنی شده است. این مهاجم خشن فقط یک سال دیگر و تا تابستان ۲۰۲۱ با روخی بلانکوس قرارداد دارد و با توجه به دریافت دستمزدی معادل ۱۵۰ هزار پوند در هفته، مدیران باشگاه اسپانیایی مشکلی با جدایی او نخواهند داشت.

اتلتیکومادرید برای ساختن استادیوم واندامتروپولیتانو مبلغ ۱۷۶ میلیون پوند وام گفته و باید این مبلغ هنگفت را طی سه سال پس بدهد، پس بدین ترتیب چاره ای جز فروش چند بازیکن پیش روی آنها نخواهد بود و با جدایی دیگو کاستا، آنها می توانند ستاره هایی چون یان اوبلاک، توماس پارتی و سائول نیگز را برای فصول بعد حفظ کنند. به جز دیگو کاستا، نام ستاره هایی چون لوکا مودریچ، آنتوان گریزمان، خامس و بسیاری دیگر نیز برای انتقال به تیم اینتر میامی مطرح شده است.

تگ ها


دیوید بکام دیگو کاستا اتلتیکو مادرید