واکنش لواندوفسکی به غیبت در لیست سه نفره مسی

رابرت لواندوفسکی یک روز بعد از برنده شدن جایزه بازیکن سال فیفا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چندی پیش مراسم توپ طلا برگزار شد و این لیونل مسی بود که موفق شد بالاتر از روبرت لواندوفسکی این جایزه را از آن خود کند؛ انتخابی که انتقادات زیادی نسبت به آن مطرح شد اما دیروز در مراسم بهترین های سال فیفا این ستاره لهستانی بود که موفق شد به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۲۱ فوتبال دنیا انتخاب شود.

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، امروز در یک نشست خبری در این‌باره گفت: "بابت همه تبریک ها و حمایت های شما متشکرم. من بسیار خوشحالم که دوباره این جایزه را بردم. دو بار متوالی بردن آن برای من، هم تیمی هایم و کل باشگاه ارزش زیادی دارد. برای من جوایز انفرادی همیشه بسیار خاص هستند، زیرا تعداد زیادی از مربیان و بازیکنان به برنده رای می دهند. اما کسب جام ها با تیم بزرگترین و مهم ترین آنها هستند."

غیبت در لیست سه نفره لیونل مسی: "می توانید این را از خود او بپرسید. فکر می کنم که در توپ طلا او رای دوم خود را به من داد اما در اینجا شرایط متفاوت بود. نمی توانم چیز بیشتری در این باره بگویم. من هم رای دوم خودم را به او دادم."

لواندوفسکی در مورد آینده اش: "وقتی در زمین بازی می کنی، فرقی نمی کند در تیم B، A یا C حضور داشته باشی. من همیشه می خواهم بهترین خود را نشان دهم، بقیه چیزها حدس و گمان است. من باید آرام و متمرکز بمانم. نمی خواهم زیاد به چیز دیگری فکر کنم." 

رکوردهای گرد مولر: "همه رکوردهای گرد مولر نیز به من کمک می کند تا پیشرفت کنم، زیرا البته که من هم می خواهم به آنها برسم. اگر رکوردی برای شکستن وجود دارد، همیشه می خواهم تلاش کنم. شکستن رکورد ۳۶۵ گل بسیار دشوار است و در حال حاضر حتی به آن فکر نمی کنم." 

زمان بازنشستگی: "پاسخ دادن به آن دشوار است. من هر روز بدنم را بیشتر می شناسم. همیشه محدودیت هایی وجود دارد که می توانید به آنها فشار بیاورید و من این کار را انجام می دهم. می‌توانم فعلا بگویم دو یا سه سال دیگر اما در ۳۳ سالگی هنوز هم احساس آمادگی می کنم."

لواندوفسکی درباره علاقه بایرن به هالند: "من فردی صبور هستم. من فوتبال و جنبه تجاری همه چیز را درک می کنم. هر دو طرف را درک می کنم. اینطور نیست که قراردادم در تابستان تمام شود. آرامش دارم و به خودم استرس نمی دهم."

تگ ها


لیونل مسی بروسیا دورتموند روبرت لواندوفسکی ارلینگ هالند بایرن مونیخ پاری سن ژرمن فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال