واکنش هواداران لیورپول به غیبت په‌په: ۰-۸ می‌بریم!

هواداران لیورپول واکنش‌های متفاوتی را نسبت به خبر غیبت په‌په، مدافع پورتو، در دیدار امشب در شبکه‌های اجتماعی نشان داده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم پورتو و لیورپول امشب در دومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، روز گذشته در گفتگو با تریبون اکسپرس اظهار داشت که احتمال دارد په‌په در این بازی غایب باشد و باید دید که آیا او در دقایق آخر می‌تواند به میدان برود یا خیر.

کونسیسائو همچنین تایید کرد که په‌په در روز دوشنبه به همراه تیم تمرین نکرده و نبود این مدافع سختکوش و قدرتمند می‌تواند شرایط را برای این تیم در دیدار برابر لیورپول در  لیگ قهرمانان تغییر دهد.

هواداران لیورپول واکنش‌های متفاوتی به این خبر از خود نشان دادند. بعضی باور دارند که این اتفاق دروغی بیش نیست و او می‌تواند در این دیدار حاضر باشد اما بعضی دیگر باور دارند که غیبت په‌په به تیم یورگن کلوپ شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داد.

شاید په‌په با توجه به بالا رفتن سنش به پایان دوران حرفه‌ای پرافتخارش که شامل فتح چهار لیگ قهرمانان است نزدیک شده باشد اما هوش فوتبالی بالای او می‌تواند در چنین دیدارهایی به کمک تیمش بیاید. شکی وجود ندارد که لیورپول با حضور این بازیکن یا در غیاب او، با تمام وجود برای پیروزی قدم به این بازی خواهد گذاشت.

بازیکنان کلوپ در اولین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شدند با نتیجه ۲-۳ در آنفیلد از سد میلان عبور کنند. این در حالی است که آنها این هفته نیز در دیداری دراماتیک در لیگ برتر برابر برنتفورد به تساوی ۳-۳ رسیدند.

اگر په‌په در این بازی در زمین حاضر نباشد، باعث تعجب خواهد بود که لیورپول پرتغال را بدون گل زده ترک کند. اما اگر مدافع سابق رئال مادرید در زمین حاضر باشد، بیش از پیش بر تنش و جذابیت بازی افزوده می‌شود چون او می‌تواند واکنش‌های فوق العاده و در عین حال احمقانه داشته باشد.

اینجا بخشی از واکنش‌های هواداران لیورپول نسبت به توییتی را با هم می‌خوانیم که در آن خبر غیبت په‌په در این بازی منتشر شده است.

یکی از هواداران لیورپول نوشته: پورتو ۱-۰ لیورپول (گل په‌په در دقیقه ۸۶)

دیگری با استفاده تصویری از سیمپسون‌ها نوشت: او بازی خواهد کرد، من مطمئنم.

کاربری به نام اندرو دیکسون نیز نوشت: پس او صددرصد در بازی حاضر است.

یکی از هواداران لیورپول که از این خبر خوشحال است پیشنهاد استفاده از بازیکنان جوان را داده و نوشت: مینامینو، کوناته و کوستاس را در ترکیب اصلی قرار دهید و شاید ۳۰ دقیقه فرصت هم به کایده برسد.

یکی دیگر از هواداران نیز از غیبت په‌په به عنوان بهترین عامل خوش شانسی لیورپول یاد کرده و مدعی شد که این اتفاق باعث پیروزی ۰-۸ این تیم می‌شود.

تگ ها


په‌په پورتو فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال