مهاجم بارسلونا سردار آزمون را نیمکت‌نشین می‌کند؟

باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ در آستانه توافق با باشگاه بارسلونا جهت انتقال مالکوم قرار دارد، انتقالی که اگر نهایی شود ستاره بارسا را هم‌بازی سردار آزمون خواهد کرد....

به گزارش مدال؛ عملیات خروج بازیکنان در باشگاه بارسلونا روی تند قرار گرفته و به اولویت آبی‌اناری‌ها تبدیل شده است. در همین راستا مسئولان بلوگرانا حالا با مسئولان باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ به توافقات نهایی جهت انتقال مالکوم دست یافته‌اند.

ستاره برزیلی فصل گذشته نتوانست در بارسلونا عملکرد چندان درخشانی از خود به جای بگذارد و حالا با جذب «آنتوان گریزمان» در این تابستان، در ترکیب فصل بعد بارسلونا جایی برای او وجود ندارد. شایان ذکر است که کاتالان‌ها فصل گذشته برای ربودن او از چنگال رم، 41 میلیون یورو هزینه کردند و برای فروش او نیز حداقل همین رقم را می‌خواهند.

زنیت البته توانایی مالی پرداخت این مبلغ را دارد و به نظر مالکوم به زودی هم‌بازی سردار آزمون در روسیه خواهد شد. البته در اینباره برخی از رسانه‌های روسی مدعی شدند که مالکوم می‌تواند خود را به عنوان مهاجم اصلی به ترکیب تیم تحمیل و ستاره ملی‌پوش ایران را نیمکت‌نشین کند.

بیشتر بخوانید:

آزمون بهترین بازیکن زنیت مقابل اورنبرگ شد+ عکس

تگ ها


مالکوم زنیت زنیت سن پترزبورگ آبی و اناری‌ها بلوگرانا سردار آزمون اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات سردار آزمون مالکوم بارسلونا زنیت سن پترزبورگ لالیگا فوتبال