کونته: بارسلونا؟ دغدغه من بازی با اسپال است

آنتونیو کونته پس از برد تیمش اعلام کرد حالا مهم‌ترین دغدغه او بازی مقابل اسپال است نه بارسلونا....

به گزارش مدال، آنتونیو کونته پس از برد شاگردانش مقابل اسلاویا پراگ گفت: چیزهای زیادی در این گروه نشان دادیم. حقمان بود که موقعیت صعود به دست خودمان باشد. در خانه خودمان با حمایت ۸۰ هزار هوادار بازی خواهیم کرد. هنوز پیشرفت لوکاکو و لوتارو تمام نشده آنها جای زیادی برای پیشرفت دارند. بزودی نیز الکسیس سانچز را ریکاوری می‌کنیم. او بزودی با ما خواهد بود. کمتر از آن‌چه لایقش بودیم در بازی مقابل بارسا و دورتموند به دست آوردیم. تیم کاملا آماده است و حتی اجازه می‌دهیم بعضی صحنه ها اتفاق بیوفتد زیرا قبلا روی آن‌ها کار کرده‌ایم و به همین دلیل نگران نمی‌شویم. خیلی خوب بودیم.
کونته در ادامه گفت: اکنون با تمرکز درست به مصاف بارسا می‌رویم؟ من می‌خواهم با تمرکز درستی به مصاف اسپال برویم. باید این روند را در لیگ نیز ادامه دهیم. بازی با بارسا سخت است ولی ۸۰ هزار نفر داریم که ما را به جلو هدایت کنند.

سرمربی اینتر در پایان گفت: بازی آخر مرحله گروهی را مهم کردیم. این چیزی بود که می‌خواستیم تا شانسمان را امتحان کنیم. اکنون تنها دغدغه من بازی با اسپال است.

بیشتر ببینید:

سوپرگل مارتیز در بازی اینترمیلان و اسلاویاپراگ/ ویدیو

تگ ها


مصاحبه بعد از بازی آنتونیو کونته روملو لوکاکو لوتارو مارتینس اینتر میلان بارسلونا اسپال UEFA Champions League سری آ فوتبال