فرشید اسماعیلی بازی با تراکتور را از دست داد

فرشید اسماعیلی به دلیل کارت زردی که مقابل آلومینیوم دریافت کرد، ۴ کارته شد و بازی با تراکتور را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، فرشید اسماعیلی در بازی روز گذشته استقلال مقابل آلومینیوم بین دو نیمه بازی به جای مهدی مهدی پور به زمین مسابقه رفت تا گره از مشکلات تیمش در خط میانی باز کند ولی این اتفاق رخ نداد تا آبی پوشان با کسب تنها یک امتیاز، اراک را به سمت تهران ترک کنند.


اما در دقیقه ۸۰ این بازی، اسماعیلی پس از اینکه در یک صحنه اعتقاد داشت مهدی سیدعلی داور بازی اشتباها به ضرر استقلال سوت زده است، نسبت به تصمیم قاضی بازی به شدت معترض شد و همین مسئله منجر به این گردید تا سیدعلی با خارج کردن یک کارت زرد از جیب خود، او را جریمه کند.


اسماعیلی که در بازی هفته گذشته مقابل گل گهر نیز در دقایق پایانی به بازی آمد و یک کارت زرد از محمدحسین زاهدی فر گرفته بود، حالا برای دومین هفته متوالی اخطارهای بی موردی را دریافت کرد تا این مسئله منجر به محرومیت او شود.


اسماعیلی در این فصل و در بازی مقابل تیم های مس رفسنجان و نساجی قائمشهر دو کارت زرد دریافت کرده بود و  پس از اینکه در دو بازی گذشته به دلیل اعتراض به داوری، کارت های زرد دیگری را در بازی با گل گهر و آلومینیوم مقابل دیدگانش مشاهده کرده بود، چهار کارته شده و به این ترتیب او از بازی با تراکتور محروم شده است.


استقلال باید روز سه شنبه و در دیداری حساس در استادیوم آزادی به مصاف تراکتور برود و بدین ترتیب فرهاد مجیدی نمی تواند از اسماعیلی در این بازی استفاده کند.

تگ ها


تراکتور استقلال تهران فرشید اسماعیلی