فرشید اسماعیلی از استقلال جدا می‌شود؟

مسئولان استقلال هنوز هیچ مذاکره ای با فرشید اسماعیلی برای تمدید قرارداد نداشته اند....

به گزارش "ورزش سه"، مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد ستاره های خود طی روزهای آینده مذاکرات زیادی با آنها داشته اند. استقلالی ها با سیدحسین حسینی، مسعود ریگی، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند و ارسلان مطهری واردمذاکره شده اند. درباره دانشگر هم که قراردادش تمام شده پیغام هایی به او داده است.


از این رو داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی دو بازیکن دیگری هستند که با آبی ها قرار ندارند. درباره شجاعیان گفته می شود که مجیدی او را نمی خواهد و تقریبا جدایی او مشخص شده اما ابهام هایی درباره وضعیت اسماعیلی وجود دارد.


مسئولان استقلال هنوز با اسماعیلی برای تمدید قرارداد وارد مذاکره نشده اند. از سوی دیگر احمد مددی مدیرعامل استقلال چند روز قبل اعلام کرد از بین بازیکنانی که قراردادشان تمام شده برخی در لیست فرهاد مجیدی برای تمدید قرارداد نیستند.


حالا گفته می شود که اسماعیلی نیز مورد نظر استقلالی ها برای تمدید قرارداد نیست و احتمال جدایی اش وجود دارد.


اسماعیلی در طول لیگ بیستم با مدیرعامل باشگاه بسیار به مشکل خورد و بارها به کمیته انضباطی باشگاه رفت. از طرفی او جریمه هایی نیز شد و حتی پرونده شان به کمیته تعیین وضعیت هم رفت.


با این وجود باید دید با توجه به اینکه استقلالی ها هنوز بازیکن جدیدی را نیز به خدمت نگرفته اند آیا مجیدی قید تمدید قرارداد با فرشید اسماعیلی را نیز خواهد زد یا اینکه اتفاقات جدیدی درباره این هافبک شماره ۸ رخ می دهد.

تگ ها


استقلال تهران فرشید اسماعیلی