مهاجم الجزایری در آستانه پیوستن به تراکتور+ عکس

یک بازیکن الجزایری جهت تست و پیوستن به تراکتور تبریز، در تمرینات این تیم در آنتالیا حضور یافت....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتور، کمیته‌ تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی، چند تیم لیگ برتری را از ثبت قرارداد بازیکنان جدید در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل، محروم کرده بود و از طرفی هرگونه تحرک در بازار نقل و انتقالات منوط به رفع محرومیت تراکتور بود که در این راستا با تلاش‌های باشگاه، مشکل محرومیت تراکتور از نقل و انتقالات به طور کامل مرتفع شد.

پس از رفع این مشکل، نام چند بازیکن -که به دلایل مختلف از تراکتور جدا شده بودند- از لیست تیم برای نیم فصل دوم خارج شد.

در ادامه میلاد فخر الدینی و علی سبحانی در راستای تقویت تیم، جذب شده و قراردادشان ثبت شد.

همچنین با توجه به خواسته کادرفنی برای تقویت تیم در فاز تهاجمی، با یک مهاجم جدید که سابقه بازی در لیگ پرتغال را در کارنامه دارد، توافقات حاصل شد و پس از حضور در ایران و پس از پشت سر گذاشتن تست‌های ایفمارک، این بازیکن به اردوی تیم در کشور ترکیه اضافه شد.

 اوکاچا حمزویی بازیکن الجزایری و 29 ساله‌ مدنظر کادرفنی تراکتور هست که توانسته تست‌های پزشکی ایفمارک را با موفقیت پشت سر بگذارد.  با توجه به حساسیت ویژه مالک و هیئت مدیره باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی با کیفیت، صرفاً به فیلم‌های بازی و رزومه‌ این بازیکن اکتفا نشده، بلکه در خصوص شرایط او از مراجع مختلف همچون باشگاه‌های سابقش، استعلامات لازم به عمل آمده است. 

با توجه به مصوبه هیئت مدیره باشگاه و تأکید آقای ساکت الهامی، بازیکنان جدید باید آمادگی جسمانی و قابلیت‌های فنی‌شان را در تمرینات تیم نشان دهند؛ از این رو اوکاچا حمزویی، راهی اردوی تیم در آنتالیا شده تا طی سه جلسه تمرینی آمادگی بالا و توانایی‌هایش را ثابت کند.

این بازیکن متولد 29 نوامبر 1990 در کشور الجزایر بوده که 185 سانتی متر قد دارد. او فوتبالش را در کشور الجزایر شروع کرده و پس از سال‌ها حضور در سطح اول فوتبال کشورش، فصل 2016 – 2017 راهی تیم باشگاه دیپورتیوو ناسیونال پرتغال شد. باشگاهی که کریستیانو رونالدو نیز در رده جوانان برای آن توپ زده است.

این بازیکن فصل 2017 – 2018 را نیز در الجزایر ادامه داد و سپس بار دیگر در فصل 2018 – 2019 به تیم ناسیونال در سطح اول فوتبال پرتغال بازگشت.

اوکاچا حمزویی امسال نیز در تیم اتحاد بلعباس که از تیم‌های مطرح کشور الجزایر است، بازی کرده و اکنون برای تجربه چالش جدید، منتظر تأئید کادرفنی تراکتور است.

پست اصلی این بازیکن مهاجم نوک است و توانسته آمار 28 گل و 8 پاس گل را در کارنامه‌اش ثبت کند. 8 گل این بازیکن در سطح اول فوتبال پرتغال به ثمر رسیده است.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل باشگاه تراکتور به پرسپولیسی‌ها هشدار داد

تگ ها


فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور تراکتور اخبار تراکتور اوکاچا حمزویی حمزویی تراکتور بازیکن الجزایری تراکتور فوتبال