برتری پرسپولیس در پرونده یک ساله با النصر

پس از گذشت یک سال و چند ماه از شکایت باشگاه النصر، پرسپولیس سرانجام توانست این پرونده را مختومه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از نیمه نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ بود که باشگاه النصر عربستان پرسپولیس را متهم به استفاده از بازیکنان غیرمجاز کردند؛ اتهامی پر سروصدا که با شکایت برای تغییر نتیجه همراه شد و تا سوت برگزاری فینال، بسیاری از هواداران پرسپولیس را دچار اضطراب کرد.

در این بین کمیته انضباطی ای اف سی خیلی زود پرسپولیس را پیروز پرونده اعلام کرد اما النصر با استخدام وکلای خارجی و به میان آوردن نام تیم حقوقی منچسترسیتی، از تلاش خود برای تغییر رای در دادگاه عالی ورزش خبر داد.

در پرونده دادگاه عالی اگرچه به نظر می‌رسید النصر امکان پیروزی ندارد اما با ارائه مدارک متفاوت و تفسیر مختلف از قانون تمام تلاشش را کرد که به پیروزی برسد که حالا با اعلام مسئول روابط بین الملل پرسپولیس این اتفاق رخ نداده است.

باشگاه النصر روز ۲۱ آبان از دادگاه عالی ورزش خواسته بود تا مدارک جدیدی را ارائه کند که در این خصوص این دادگاه نظر باشگاه پرسپولیس را پرسید که قرمزها با دلایل مختلف با این خولتسه مخالفت کردند.

دیوان عالی ورزش دوشنبه هشتم آذر ماه ۱۴۰۰ طی نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ دریافت و ثبت مدارک جدید باشگاه النصر مردود اعلام و پذیرفته نشد.

این از معدود بردهای حقوقی پرسپولیس محسوب می‌شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران النصر عربستان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال