واکنش مارادونا به شکستن رکوردش توسط مرتنز

دیگو مارادونا نه تنها بابت شکسته شدن رکوردش توسط دریس مرتنز ناراحت نیست بلکه دوست دارد او در ناپولی بماند...

به گزارش مدال، دو گل دریس مرتنز در دیدار ردبول سالزبورگ و ناپولی در مرحله گروهی لیگ اروپا باعث شد او 116 گله شود و از تعداد گل‌های دیگو مارادونا در ناپولی عبور کند اما برای شکستن رکورد مارک همشیک باید چند گل دیگر بزند. قرارداد مهاجم بلژیکی با پارتنوپی در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و ممکن است او به سوپرلیگ چین برود تا دستمزد بیشتری نسبت به ناپولی کسب کند. دیگو مارادونا که اکنون به عنوان سرمربی خیمناسیای آرژانتین فعالیت می‌کند، در گفتگو با کوریره دلو اسپورت گفت:

شکستن رکورد من توسط مرتنز برایم اصلاً نا‌امید‌کننده نبود. در واقع من او را تشویق کردم. وقتی گل زد به ناپولی فکر کردم، نه به خودم. من تمام بازی‌های ناپولی، مخصوصاً در لیگ قهرمانان را نگاه می‌کنم. بازی مقابل سالزبورگ هیجان‌انگیز بود. زیبا نبود اما به اندازه کافی خوب بود زیرا وقتی پیروز می‌شوید، همیشه عالی است. 

مرتنز متولد شده تا مهاجم باشد اما این را نمی‌دانست. تمام گل‌های او نمی‌توانست توسط کسی که ذاتاً مهاجم نیست، به ثمر برسد. دوست دارم کاری کنم تا مرتنز در ناپولی بماند و آنجا را ترک نکند. همیشه حرفه‌ای و منطقی است که یک فوتبالیست به دنبال دستمزد بیشتر باشد اما این هم درست است که در هیچ گوشه‌ای از دنیا مانند ناپل شما عشق، احترام و اهمیت را احساس نمی‌کنید. 

بنابراین، رئیس عزیز، اجازه نده او از ناپل برود. درست است که او بیش از 30 سال سن دارد. می‌دانم اما او مانند یک پسر جوان  می‌دود، گل می‌زند و بازی می‌کند. او اشتیاق و انگیزه یک جوان را دارد. بعد اگر او واقعاً ناپل را ترک کرد، باید بداند که در لا پلاتا همیشه در خیمناسیای من برای او یک جا وجود دارد.

اخبار مرتبط:

نخستین پیروزی مارادونا روی نیمکت خیمناسیا

تگ ها


رکوردشکنی مرتنز ستاره بلژیکی دیگو مارادونا فوتبال جهان پارتنوپی دریس مرتنز ناپولی سری آ فوتبال