واکنش کاپیتان پرسپولیس به شیوع کرونا در گیلان

سیدجلال حسینی، کاپیتانی گیلانی پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش به شرایط این استان در خصوص شیوع کرونا واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاپیتان گیلانی پرسپولیس در این پیام با اشاره به شرایط سخت این استان در مبارزه با ویروس کرونا که همراه با اخبار نگران‌کننده‌ای شده است، از مردم خواست تا با همدلی و توجه بیشتر به مسائل بهداشتی از این بحران عبور کرده و آماگی خود را برای کمک به آنها را نیز اعلام کرده است:

سلام به همه مردم صبور کشورم و خصوصا گیلانی‌های عزیز. متاسفانه در روزها و هفته‌های اخیر اخبار بسیار نگران‌کننده و ناگواری از گیلان عزیز مخابره می‌شود که از آمار بسیار زیاد فوتی‌ها و مبتلایان حکایت دارد. 


اما خبر بد دیگر ضعف شدید استان در حوزه‌ی امکانات و تجهیزات بهداشتی و درمانی بود که هم بیماران مبتلا به ویروس و هم کادرپزشکی و درمانی را با خطرات جدی مواجه کرده است. ما مردم راه و چاره‌ای جز همدلی و در کنار همدیگر بودن، نداریم. در نتیجه از عموم هم استانی‌های عزیزم که در این بحران مظلوم واقع شدند تقاضا می‌کنم تا آنجا که می‌توانند در خانه ها بمانند و جز موارد بسیار ضروری به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشوند. همچنین توصیه های بهداشتی را با دقت و جدیت رعایت کنند تا با انجام این کارها روند انتشار این ویروس کند و متوقف شود. بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش که خودم را مدیون این استان می‌دانم قول می‌دهم از تمام توانم برای همیاری و کمک به همشهریانم استفاده کنم.


البته جا دارد از زحمات شبانه روزی کادر درمانی استان قدردانی شود. من به شخصه وظیفه‌ی خود می‌دانم که از تمامی کادر پزشکی استان اعم از پزشکان، پرستاران و سایر اعضای کادرهای درمانی که در این روزهای سخت رنج دوری از خانواده و کار طاقت‌فرسا را به جان خریده‌ و در جهت بهبود مبتلایان تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر کنم.


تا همیشه در کنار هم خواهیم بود و این ویروس را شکست می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

نوراللهی: شرایط پرسپولیس خیلی بحرانی است!

عرب: برانکو گفت پول را هم بدهید، من نمی‌مانم!

 

 

تگ ها


فوتبال ایران سیدجلال حسینی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال