ستاره استقلال برابر الهلال، غایب اولین تمرین

امیرحسین حسین زاده ستاره جوان استقلال که عملکرد خوبی برابر الهلال داشت، در نخستین تمرین تیمش غایب بود....

به گزارش "ورزش سه"، اولین تمرین تیم استقلال برای آغاز فصل جدید رقابت های فوتبالی، بعد از چند روز استراحت بازیکنان، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز دوشنبه و در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد. پس از حذف آبی پوشان از لیگ قهرمانان، آنها چند روزی را مشغول استراحت بودند تا پس از اعلام رسمی مجیدی به بازیکنان، آنها امروز برای برگزاری تمرین گرد هم جمع شدند.

در ابتدای این تمرین، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و از شاگردان‌اش خواست تا با تمرکز و جدیت خود را برای رقابت‌های لیگ برتر آماده کنند. هرچند گابریله پین امروز برای نخستین بار در تمرین تیمش در تهران حاضر شد اما آبی ها چند بازیکن غایب نیز داشتند.

امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان آبی پوشان که در این تابستان از سایپا به استقلال پیوسته، در تمرین امروز غایب بود. او که در دیدار برابر الهلال عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و هواداران این تیم را به ظهور یک مهدی قایدی دیگر امیدوار کرد، نتوانست در تمرین امروز تیمش حضور پیدا کند.

علاوه بر حسین زاده، محمدحسین مرادمند نیز در اولین جلسه تمرینی آبی ها برای آغاز فصل جدید غایب بود و هنوز علت غیبت این دو بازیکن مشخص نیست. علیرضا رضایی گلر جدید استقلال نیز که در حاشیه حضور تیم در دبی به ویروس کرونا مبتلا شد، همچنان در امارات حضور دارد و تا زمان منفی شدن تست کرونایش، در این کشور باقی خواهد ماند.

تگ ها


امیرحسین حسین‌زاده استقلال تهران