ستاره تاتنهام گلزن سیتی را بخشید

دله الی ستاره تاتنهام امیدوار است مصدومیتش جدی نباشد....

به گزارش مدال، در جریان دیدار دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی، رحیم استرلینگ خطای خطرناکی روی پاس دله الی رفت و در حالی که انتظار می‌رفت او با کارت قرمز داور روبرو شود، تنها یک کارت زرد دریافت کرد.

دله الی که هم تیمی استرلینگ در تیم ملی انگلیس است درباره این اتفاق گفت: امیدوارم مصدومیت من جدی نباشد و تاثیر زیادی روی من نداشته باشد. واقعا نمی‌دانم این صحنه کارت قرمز مستقیم داشت یا نه. من از مسائل داوری اطلاعی ندارم و کاری به داور نداشتم و بعد از بازی تمرکزم روی خودم بود. به هر حال داور و VAR است و تصمیم گرفته می شود که خطایی بوده است یا خیر و من تصمیم داور را قبول دارم و تاکید می کنم استرلینگ را بخشیدم. بعد از بازی با استرلینگ صحبت کردم. مدتها بود با هم صحبت نکردم. او شرایط روحی خوبی نداشت. ما بین دو نیمه هم صحبت کردم. من رحیم را به خوبی می شناسم و او دوست نزدیکم است و می‌دانم از روی عمد خطا نمی‌کند. 

او درباره رفتن کریستین اریکسن نیز گفت: من و کریس مدتها در کنار هم بودیم و هماهنگی خوبی بین ما وجود داشت ولی تصمیم گرفت تا از تیم برود و در تیم دیگری بازی کند. برای اریکسن آرزوی بهترین‌ها را دارم.

تاتنهام باید در بازی تکراری در جام حذفی چهارشنبه شب به دیدار ساوتهمپتون برود و در صورت برتری در این دیدار حریف نوریچ در مرحله بعد خواهد شد. شاگردان مورینیو در بازی بعدی خود در لیگ برتر نیز در خانه استون ویلا به میدان خواهد رفت و باید خودشان را برای بازی با لایپزیگ در لیگ قهرمانان آماده کند. 

بیشتر  بخوانید:
رونمایی از مردان تاثیرگذار جذاب ترین بازی ایران
پرسپولیس با چه ترکیبی به مصاف استقلال می‌رود؟ 

تگ ها


فوتبال جهان دله الی رحیم استرلینگ لیگ برتر انگلیس تاتنهام منچسترسیتی دله علی رحیم استرلینگ تاتنهام منچستر سیتی تاتنهام-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال