اینتر ۲ - ۱ کالیاری؛ هدیه سه امتیازی لوکاکو به کونته

اینتر در دومین دیدارش در رقابت‌های این فصل سری‌آ موفق شد در خانه کالیاری به یک پیروزی دلچست دست پیدا کند...

به گزارش مدال، اینتر که در هفته اول با 4 گل لچه را در هم کوبیده بود، در دیدار امشب در خانه کالیاری دیوار دشوارتری را پشت سر گذاشت اما در نهایت توانست به یک پیروزی شیرین خارج از خانه برسد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. بازی با همین روند ادامه داشت اما هر چه از زمان بازی سپری می‌شد، اینتری‌ها رفته رفته به تیم برتر میدان تبدیل می‌شدند. در حالی که در سمت مقابل، کالیاری با حرکات راجا ناینگولان که در این دیدار انگیزه مضاعفی داشت، تلاش می‌کرد تا به گل برسد. اما در دقیقه 27، این تیم میهمان بود که توسط لائوتارو مارتینز به گل اول بازی رسید. روی ارسال عالی سنسی بود که لائوتارو بین مدافعان حریف ضربه سر را زد و دروازه را باز کرد.

در ابتدا داور به دلیل آفساید گل را نپذیرفت اما بعد از استفاده از VAR مشخص شد که مهاجم اینتر در موقعیت صحیح بوده است. بعد از این گل باز هم این اینتری‌ها بودند که همچنان تیم برتر میدان بودند، هرچند موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نمی‌کردند. در مقابل، این کالیاری بود که می‌توانست در دقیقه 41 به گل برسد ولی ضربه چری در موقعیت مناسب از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت. در دقایق پایانی این نیمه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری 1-0 اینتر به پایان رسید.

نیمه دوم را کالیاری بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. حرکت عالی ناندز از سمت راست و ارسال او به مقابل دروازه اینتر را ژوائو پدرو با یک ضربه سر دیدنی، تبدیل به گل تساوی کرد. بعد از این گل بازی متعادل دنبال شد و در دقیقه 60، چیزی نمانده بود که اینتر به گل دوم برسد اما ضربه آزاد سنسی به تیر دروازه کالیاری برخورد کرد و راهی به چهارچوب پیدا نکرد. حملات دو تیم ادامه داشت و هر یک تلاش می‌کرد تا به گل برتری برسد تا اینکه در دقیقه 70، این اینتر بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای پیساکانه روی سنسی درون محوطه جریمه کالیاری باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. لوکاکو پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دروازه‌بان، حساب کار را 2-1 کرد.

تیم میزبان که بار دیگر سه امتیاز را از دست رفته می‌دید، پیش کشید اما این اینتر بود که می‌توانست در دقیقه 83، بار دیگر توسط لوکاکو به گل برسد ولی او نتوانست ارسال دیدنی ماتیاس وسینو را تبدیل به گل کند. تلاش دو تیم ادامه پیدا کرد و در آخرین دقیقه وقت‌های قانونی، چیزی نمانده بود که لوکا چپیتلی با ضربه سر بار دیگر کار را به تساوی بکشد ولی ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت و در نهایت اینتر با همان نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی اینتر میلان 2 - 1 کالیاری/ ویدیو

بررسی دقیق حقوقی شکایت ایکاردی از اینتر؛ مائورو می‌تواند برنده شود؟

تگ ها


ستاره بلژیکی نراتزوری آنتونیو کونته هفته دوم سری‌آ فوتبال جهان روملو لوکاکو لوتارو مارتینس اینتر میلان کالیاری کالیاری-اینتر میلان سری آ فوتبال