۳ گزینه جانشینی دیه گو کاستا در اتلتیکو

اتلتیکو مادرید پس از فسخ قرارداد با دیه گو کاستا به دنبال جذب بهترین جانشین برای اوست....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش باشگاه اتلتیکو با انتشار بیانیه ای تایید کرد که قرارداد کاستا به دلیل مشکلات خانوادگی و با توافق دو طرفه فسخ شده و او از این پس بازیکن آزاد خواهد بود. کاستا در ۱۷ سالگی و سال ۲۰۰۶ بود که به اتلتیکو پیوست و در مجموع ۲۱۵ بازی انجام داد و توانست ۸۳ گل نیز به ثمر برساند. 

او بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ و سپس ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ برای تیم اول اتلتیکو به میدان رفت. بهترین فصل کاستا ۱۴-۲۰۱۳ بود که ۳۶ گل به ثمر رساند. او کمک کرد اتلتیکو یک لالیگا، یک لیگ اروپا و سه سوپرکاپ اروپا را فتح کند. باشگاه مادریدی حالا به دنبال بهترین جانشین برای کاستاست.

اگر در روزهای قبل تنها صحبت از مکسی گومز مهاجم والنسیا برای جانشینی کاستا مطرح بود، اکنون دو نام دیگر به گوش می رسند. اتلتیکو علاقه‌مند به جذب آراکادیوژ میلیک است؛ باشگاه ناپولی در تابستان اجازه نداد مهاجمش با یوونتوس قرارداد امضا کند. احتمال دارد اتلتیکو این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار بگیرد. مهاجم لهستانی قراردادش را تمدید نکرده است.

دیگر گزینه لورن مورون است که برای رئال بتیس بازی می کند. داستان این بازیکن متفاوت است. او در یازده بازی این فصل تنها یک گل به ثمر رسانده است. البته فقط در یک دیدار در ترکیب اصلی بتیس قرار گرفت. 

تگ ها


والنسیا ناپولی اتلتیکو مادرید دیگو کاستا رئال بتیس