شماره رونالدو در یونایتد؛ به یاد روزهای جوانی

به نظر می رسد در اولین فصل حضور در یونایتد شماره ۲۸ به کریستیانو رونالدو اختصاص خواهد یافت....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو در طی شش سال حضور درخشان خود در دهه ابتدایی هزاره جدید لباس شماره هفت منچستریونایتد را به تن کرده و روزهای فوق العاده ای را در ترکیب این تیم رقم زد. حالا و بعد از ۱۳ سال مقدمات بازگشت او به اولدترافورد فراهم شده و مشخص نیست این بازیکن چه شماره ای را به خود اختصاص خواهد داد. در خال حاضر شماره هفت در اختیار ادینسون کاوانی، مهاجم باتجربه یونایتد قرار داشته و بعید به نظر می رسد این بازیکن قصد داشته باشد شماره خود را به کریستیانو رونالدو تقدیم کند.

اما نشریات انگلسی مدعی شدند احتمالا ستاره پرتغالی حداقل در فصل جاری شماره ۲۸ یونایتد را خواهد پوشید. کریستیانو رونالدو در آغاز دوران ورزشی خود در ترکیب اسپورتینگ لیسبون نیز از همین شماره استفاده می کرد و حتی در بدو ورود به اولدترافورد نیز قصد داشت شماره ۲۸ را به تن کند.

اما در ادامه و با نهایی شددن انتقال دیوید بکام در آن مقطع به رئال مادرید، سرمربی وقت باشگاه سرالکس فرگوسن موافقت کرد شماره هفت به کریستیانو رونالدو اختصاص یابد و او نیز با این پیراهن به مانند اسطوره های بزرگی چون جرج بست، اریک کانتونا و خود دیوید بکام روزهای درخشانی را در لباس منچستریونایتد رقم زد.

البته اعدادی چون ۲۱، ۱۵ و ۷۷ نیز به عنوان شماره احتمالی کریستیانو رونالدو در ترکیب یونایتد مطرح شده، اما به نظر می رسد حداقل برای یک فصل او شماره ۲۸ را به تن خواهد کرد  و شاید در صورت جدایی کاوانی در فصل بعد، عدد هفت به رونالدو برسد.

تگ ها


دیوید بکام کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال