خیانت ایکاردی به وندا؛ ستاره آرژانتینی آزاد شد!

وندا نارا روز گذشته جدایی اش از مائورو ایکاردی مهاجم جنجالی پی اس جی را تایید کرد. خبری که در انگلیس به شدت از آن استقبال شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته بود که وندا نارا همسر مائورو ایکایدر ستاره آرژانتینی پی اس جی با انتشار متنی در استوری اینستاگرام خود خبر از جدایی اش داد. او نوشته بود که یک خانواده دیگر به خاطر یک هرزه از هم پاشید تا مشخص شود که خیانت از سوی مائورو ایکاردی بوده است.

پس از این استوری جنجالی، وندا نارا همسر خود را در اینستاگرام آنفالو کرد. وندا نارا قبلا برای جلب توجه و جذب مخاطب، ویدیویی منتشر کرده بود که در آن عکس های ایکاردی را پاره می کند اما پس از چند ساعت همه چیز به حالت عادی برگشت ولی این بار همه چیز متفاوت بود.

ساعتی پس از استوری جنجالی وندا نارا در مورد خیانت مائورو ایکاردی به او، نام و چهره معشوقه جدید مهاجم آرژانتینی هم فاش شد. چینا سوارز کسی است که ایکاردی مدتی است با او ارتباط دارد و در واقع او مسبب جدایی وندا و ایکاردی بوده است. وندا ساعاتی پیش و در پاسخ به پرسش یک صفحه اینستاگرامی تایید کرد که از ایکاردی جدا شده و این مساله قطعی است.

این برای دومین بار است که وندا به دلیل خیانت مجبور به جدایی اس همسرش می شود. پیش از این او از ماکسی لوپس ستاره سابق بارسا و میلان نیز جدا شده بود.

واندا و ماکسی لوپس در نوامبر سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند و در آن زمان وندا پیامی را برای اعلام این خبر در توئیترش نوشت: «عشق من تا اینجا رسید.»


هشت روز بعد، ایکاردی که تا آن زمان دوست صمیمی لوپس بود، در توئیتر به واندا ابراز علاقه کرد و نوشت:«واندا نارا، دوستت دارم. هیچ وقت برایم ساده نیست از احساسم صحبت کنم چون فهمیده‌ام این دو کلمه، احساسی بی‌پایان را به همراه دارند.» و از آن زمان بود که جنجال‌ها آغاز شد. وندا و مائورو سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند و حاصل این ازدواج نیز دو فرزند دختر است.

وندا نه تنها همسر که مدیر برنامه های مائورو ایکاردی نیز محسوب می شود و یکی از دلایل اختلاف این بازیکن با باشگاه سابقش اینتر بود. وندا اعتقاد داشت که ایکاردی شایسته دریافت دستمزد بیشتر است و به همین دلیل باشگاه ایتالیایی ایکاردی را به نوعی اخراج کرد.

ستاره ای که زمانی کاپیتان اینتر بود، در دو سال گذشته هرگز نتوانسته جایگاهی ثابت در پی اس جی پیدا کند و این روزها زمزمه های جدایی و انتقالش به نیوکاسل نیز به گوش می رسد ولی وندا مخالف این انتقال بود. او اعتقاد داشت زندگی در انگلیس برای او مناسب نیست و ترجیح می دهد همسرش در پاریس به فوتبال ادامه دهد ولی با این جدایی به نظر می رسد ایکاردی حالا دیگر مشکلی برای رفتن به باشگاه نیوکاسل نخواهد داشت و آزاد شده است.

با وجود نیمار، لیونل مسی و کیلیان امباپه طبعا جایی برای ایکاردی در ترکیب اصلی پی اس جی نیست ولی او با تیم متحول شده نیوکاسل و مالک جدید ثروتمندش، قطعا می تواند در ترکیب ثابت مهره ای تاثیرگذارتر باشد.

تگ ها


پاری سن ژرمن اینتر میلان مائورو ایکاردی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال