تصمیم کهکشانی‌ها برای جذب ستاره جوان آژاکس

مسئولان باشگاه رئال مادرید قصد دارند در تابستان آینده هافبک و ستاره جوان باشگاه آژاکس را به سانتیاگو برنابئو بیاورند و از توانایی‌های او بهره جویند....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه رئال مادرید در تابستان به دنبال تقویت خط هافبک خود بودند و به همین دلیل نیز برای جذب «دانی فن‌دبیک» با سران آژاکس به توافق رسیدند اما این انتقال با توجه به علاقه «زین‌الدین زیدان» به جذب «پل پوگبا» نهایی نشد و در نهایت نه پوگبا و نه فن دبیک پا به «سانتیاگوبرنابئو» نگذاشتند.

حال روزنامه «AS» مدعی شد که کهکشانی‌ها در تابستان آینده قطعاً ستاره آژاکس را به مادرید خواهند آورد و از هافبک 22 ساله هلندی در کنار سایر ستاره‌ها بهره خواهند برد.

فن‌دبیک فصل جدید را هم در فرم خوبی شروع کرده و در شش بازی نخست برای آژاکس دو گل زده است. رئال مادرید تابستان جاری قصد جذب او با مبلغ 50 میلیون یورو را داشت اما اگر دانی به پیشرفت خود ادامه دهد، قطعا آژاکس در تابستان 2020 مبلغ بیشتری برای او طلب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

بازی زیرکانه رئال در نقل‌وانتقالات برای خریدهای بزرگ

تگ ها


دانی فن دبیک آژاکس رئال مادرید کهکشانی‌ها سانتیاگو برنابئو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان دانی وندبیک آژاکس رئال مادرید لالیگا اردیویسه هلند فوتبال