بحران مصدومیت‌ها در مادرید قربانی جدیدی گرفت

رئال مادرید از شروع تابستان تاکنون مصدومان پرشماری داشته و شرایط بدنی بازیکنان این تیم باعث نگرانی هواداران و زین‌الدین زیدان شده است و حالا نام یک ستاره دیگر را نیز در لیست مصدومین خود می‌بیند....

به گزارش مدال؛ رئال مادرید چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا برابر پاری‌سن‌ژرمن قرار خواهد گرفت و در این بازی «سرخیو راموس» و «ناچو» به علت محرومیت نمی‌توانند کهکشانی‌ها را همراهی کنند.

با اعلام باشگاه رئال مادرید «مارسلو» سومین مدافع غایب کهکشانی‌ها در دیدار برابر قهرمان فرانسه است. سایت رسمی باشگاه رئال مادرید دقایقی قبل اعلام کرد که مارسلو مدافع چپ برزیلی این تیم از ناحیه گردن دچار مصدومیت شده و قطعاً دیدار برابر PSG را از دست خواهد داد.
با این حساب در دیدار چهارشنبه شب «فرلاند مندی»؛ مدافع چپ فرانسوی، به همراه «رافائل واران»، «ادر میلیتائو» و «دنی کارواخال» خط دفاع رئال مادرید را تشکیل می‌دهند.

مصدومیت مارسلو اما در ادامه روند مصدومیت‌های پرشمار کهکشانی‌ها از آغاز فصل همراه و این اتفاق موجب نگرانی مادریدیستاها شده است. از شروع تابستان تاکنون «براهیم دیاز»، «مارکو آسنسیو»، «تیبو کورتوا»، «فرلاند مندی»، «لوکا یوویچ»، «ایسکو»، «خامس رودریگز»، «رودریگو» و «لوکا مودریچ» دچار مصدومیت شده‌اند که زنگ خطر را در مادرید به صدا در آورده است.

بیشتر بخوانید:

گرت بیل گذشته را فراموش نخواهد کرد

تگ ها


رئال مادرید لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا مصدومیت مارسلو مصدومیت مارسلو فوتبال جهان کهکشانی‌ها رئال مادرید UEFA Champions League لالیگا فوتبال