ترکیب استقلال 98-99 چگونه است؟

در تمرین امروز استقلال که برای اولین بار حضور هواداران برگزار شد پایه‌واساس ترکیب تیم برای فصل جدید تقریبا مشخص شد....

در فوتبال درون تیمی زیر نظر استراماچونی دو تیم با لباس‌های زرد و آبی به مصاف یکدیگر رفتند.
به گزارش مدال، در ترکیب تیم آبی که می‌توان گفت ترکیب اصلی استقلال برای فصل جدید است، حسینی درون دروازه حضور داشت و دانشگر، یزدانی، غفوری و زکی‌پور دیوار دفاعی را تشکیل دادند. 
مسعود ریگی به عنوان هافبک دفاعی و داریوش شجاعیان که به سمت او متمایل می‌شد, کمربند میانی استقلال را تشکیل دادند و فرشید اسماعیلی, مرتضی تبریزی و رضا کریمی پشت‌سر روح‌الله باقری خط‌حمله استقلال را پایه‌ریزی می‌کردند. در حین بازی بارها مرتضی تبریزی و روح‌الله باقری با یکدیگر جابجا می‌شدند. اما به هر صورت می‌توان گفت تیم آبی بدنه اصلی ترکیب استقلال در لیگ نوزدهم است. 
ترکیب تیم زرد نیز با همین چینش انتخاب شد و گویا استراماچونی تمایل دارد استقلال را با ترکیب 4-2-3-1 روانه مسابقات کند. 
بازیکنان جوان و خریدهای جدید استقلال نفرات اصلی تیم زرد را تشکیل می‌دادند. مهدی نوراللهی گل تیم‌ملی امید درون دروازه حضور داشت. محمد بلبلی و آرمین سهرابیان از دیگر بازیکنان تیم زرد بودند. 
تعدادی از بازیکنان ناشناخته در ترکیب این تیم حضور داشتند که استراماچونی قصد داشت آنها را محک بزند. نکته دیگر اینکه عدم حضور قائدی در ترکیب تیم اصلی بود که گویا سرمربی ایتالیایی استقلال بدن او را ناآماده تشخیص داده است و از او خواست تا اختصاصی و جدا از سایرین تمریناتش را پیگیری کند.

بیشتر بخوانید:

گزارش زنده؛ استقبال پرشور هواداران از تمرین استقلال

تگ ها


ترکیب استقلال ترکیب استقلال در فصل جدید ترکیب استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال