زیدان: عملکرد بازیکنانم قابل دفاع نیست

زیدان از عملکرد بازیکنان رئال عصبانیست...

رئال مادرید امشب متحمل یازدهمین شکست این فصل شد.

به گزارش مدال، از هفته 35 لالیگا امشب رئال مادرید در استادیوم وایکاس به مصاف میزبانش رایو رفت و پس از سال ها به این تیم باخت. رئال که همواره موفق به شکست رایو می شد، امشب با پنالتی نیمه اول امباربا مغلوب رایو شد؛ با این حال رتبه سوم این تیم تا انتهای فصل، دست نخورده خواهد ماند. در بازی امشب تنها تیبو کورتوا در سطح همیشگی خودش بود.

زین الدین زیدان، سرمربی رئال در پایان بازی گفت: "امشب هیچ کاری انجام ندادیم. از دقیقه اول تا دقیقه پایانی عملا هیچ کاری در زمین انجام ندادیم. بسیار عصبانی هستم. تصویری که امشب از رئال ارائه دادیم، بد و منفی بود و من مسئول اول شکست هستم.

باید از هواداران به خاطر نمایش امشب مان عذرخواهی کنم. نه جنگیدیم؛ نه دویدیم و نه هیچ. حتی درصدی از کاری که باید انجام می دادیم را در تیم ندیدم. نباید و نمی توانیم فصل را اینگونه تمام کنیم. باید به فوتبال و هواداران احترام گذاشت. این تصویر درستی نیست که از رئال ارائه می دهیم."

زیدان ادامه داد: "رایو بازی خودش را انجام داد اما ما از دقیقه یک تا 90، سایه ای از رئال واقعی هم  نبودیم. من همیشه از بازیکنانم دفاع می کنم ولی امشب نمی توانم. البته مقصر فقط بازیکنان نیستند و من هم در این شکست نقش دارم. قطعا در چینش ترکیب، تعویض ها و چیزهای دیگر نقص داشتم. باید به خاطر این شکست عذرخواست؛ چون به معنای واقعی کلمه افتضاح بودیم."

ذهن گرت بیل خارج از رئال: "نمی دانم. این را باید از خود او سوال کنید."

تگ ها


رایو وایکانو رئال مادرید لالیگا فوتبال