ادعای جنجالی رئیس لاتزیو در مورد مدافع اینتر

کلودیو لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو ادعایی جنجالی در مورد مدافع هلندی و سابق تیمش که اکنون در اینتر حضور دارد، مطرح کرده است...

به گزارش مدال، استفان دی فرای، مدافع هلندی در فصل ۲۰۱۷/۱۸  قراردادش با لاتزیو به اتمام می‌رسید و خبر قطعی شدن انتقال آزاد وی به اینتر چند روز قبل از بازی سرنوشت ساز این دو تیم در ماه می ۲۰۱۸، در رسانه‌ها منتشر شد. آن دیدار نهایتاً با نتیجه ۳-۲ به سود نراتزوری خاتمه یافت تا این تیم به لیگ قهرمانان صعود کند. در آن بازی دی فرای مرتکب خطای پنالتی روی مائورو ایکاردی شده بود تا این موضوع در رسانه ها بحث برانگیز شود. کلودیو لوتیتیو، رئیس عقاب ها در این باره به کوریره دلا اسپورت گفت:

"مسئولیت آن شکست به اینتر را برعهده می‌گیرم زیرا من به آنها اجازه دادم به دی فرای بازی دهند. باید مداخله می‌کردم. اکنون در حال رسیدن به سنی هستم که در مورد چیزهایی که اشتباه پیش رفتند تفکر می‌کنم. هرگز نباید اجازه می‌دادم او بازی کند زیرا ما به خاطر دی فرای بازی را باختیم. کادر فنی به من از حرفه‌ای‌گری دی فرای گفته بود در حالی که به آنها هشدار دادم که بازی کردن او در آن شرایط ایده خوبی نیست. اشتباه من این بود که باید دستور می‌دادم، نه هشدار!"

اخبار مرتبط:

دوری بلندمدت ستاره اینتر به دلیل مصدومیت

تگ ها


کلودیو لوتیتو فوتبال جهان رئیس لاتزیو مدافع هلندی نراتزوری استفان دی وریج اینتر میلان لاتزیو سری آ فوتبال